Працівники виконкому

п/пПосадаПрізвище, Ім`я,
По-батькові
№ кабінету№ телефонуПосадові інструкції
1.Головний бухгалтерНіколаєва Ірина Борисівна21(04572) 7-49-05Переглянути
2.Головний спеціаліст з економічних питань та тендерних закупівельКотлінська Альона Валеріївна
39(04572) 2-06-82Переглянути
3.Провідний спеціаліст з питань ведення бухгалтерського облікуМазуренко Тамара Володимирівна39(04572) 2-06-82Переглянути
5.Провідний спеціаліст з економічних питаньБугайова Леся В`ячеславівна39(04572) 2-06-82
6.Начальник юридичного відділуШевель Сергій Михайлович41(04572) 2-05-82Переглянути
7.Головний спеціаліст – юрисконсультЛукашук Олександр Михайлович41(04572) 2-05-82Переглянути
8.Начальник земельного відділуРозумнюк Юлія Леонідівна13(04572) 7-53-04Переглянути
9.Головний спеціаліст земельного відділуСулима Олексій Іванович13(04572) 7-53-04Переглянути
10.Начальник відділу архітектурно-будівельного контролюКабан Олександр Миколайович1(04572) 2-13-09Переглянути
11.Начальник відділу містобудування та архітектуриСкрипачук Яніна Юріївна1(04572) 2-13-09
12.Провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектуриГовдь Ольга Миколаївна1(04572) 2-01-78Переглянути
13.Начальник відділу надання адміністративних послугДубас Інна Петрівна2(04572) 2-15-35Переглянути
14.Начальник загального відділуФорманчук Наталія Володимирівна2(04572) 2-15-35Переглянути
15.Провідний спеціаліст з загальних питань радиПереглянути
16.Спеціаліст з інформаційних зв’язківПереглянути
17.Провідний спеціаліст з гуманітарних питаньБацюкова Ірина Юріївна
2(04572) 2-01-78Переглянути
18.Спеціаліст секретар адмінкомісіїФедоренко Любов Юріївна2(04572) 2-01-78
Переглянути
19.Спеціаліст військово-облікового столуСауліна Крістіна Олегівна
2(04572) 2-15-35Переглянути
20.Спеціаліст з енергоменеджментуЛевшунова Ольга Вікторівна1(04572) 2-13-09Переглянути
21.Спеціаліст з економічних питаньПосту Любов Вікторівна2(04572) 2-01-78Переглянути
22.Головний спеціаліст загальних питаньФадєєва Лариса Іванівна15(04572) 2-17-08Переглянути
23.Головний спеціаліст з кадрових питань та квартирного облікуКондратенко Оксана Василівна8(04572) 2-14-01Переглянути
24.Спеціаліст ІІ категорії з питань ДРАЦуЖураківська Ольга Василівна9(04572) 2-17-05Переглянути
25.Диспетчер адміністративно-диспетчерського центруКікоть Надія Анатоліївна6(04572) 2-00-00Переглянути
26.Диспетчер адміністративно-диспетчерського центруШерстюк Галина Миколаївна6(04572) 2-00-00Переглянути
27.Диспетчер адміністративно-диспетчерського центруХимиченко Алла Андріївна6(04572) 2-00-00Переглянути
28.Диспетчер адміністративно-диспетчерського центруЛахтадир Валентина Василівна6(04572) 2-00-00Переглянути
29.Спеціаліст з компьютерної техніки та локальної мережіТупицький Олексій МихайловичПереглянути
30.Головний спеціаліст (адміністратор)Глазкова Альона Олегівна2(04572) 2-15-35Переглянути
31.Головний спеціаліст (адміністратор)
32.Головний спеціаліст відділу архітектурно-будівельного контролюЛукашук Олія Юріївна1(04572) 2-13-09
33.Головний спеціаліст (державний реєстратор)Куліков Денис Борисович1
34.Головний спеціаліст (державний реєстратор)
35.Провідний спеціаліст з питань реєстрації місця проживанняПелешенко Людмила Василівна42(04572) 2-18-82
36.Спеціаліст І категорії відділу архітектурно-будівельного контролюМірвода Євгеній Валерійович1(04572) 2-13-09
37.Адміністратор (відповідальний черговий)Соколовська Антоніна Миколаївнахол 1 поверху(04572) 2-10-77