Метою Фестивалю є виявлення нових талановитих реп-виконавців, надання їм творчої та організаційної підтримки, розвиток молодіжних субкультур та їх популяризації серед молоді. Цей мистецький проект сприяє піднесенню художнього рівня та вдосконалення виконавської майстерності реп-колективів та окремих виконавців, сприяє розширенню творчих зв’язків талановитої молоді. Також Фестиваль має на меті відкриття і популяризацію нових імен.
Найкращі репери Київської області та м. Києва подарували свій талант та прославляли Київщину як землю, що завжди прислухається до молоді і підтримує усі їх креативні ідеї! Зі сцени звучали пісні про життя, свободу духу та любові до своєї країни!
24 серпня місто Українка гостинно зустріло на свій землі найкреативнішу молодь Київщини. Київською обласною молодіжною громадською організацією «Молоді регіони» за підтримки Київської обласної молодіжної громадської ради, виконавчого комітету Української міської ради та організації Партії регіонів було проведено перший в Українці обласний молодіжний реп-фестиваль «Rap eat sayshen» присвячений 20-й річниці Незалежності України.
Такий реп-фестиваль у Київській області проведено вперше – молоді реп виконавці виконували свої авторські пісні. Участь взяли 20 колективів з 18 районів та міст області:«Артуа», колектив DoubleD, репер «Энштейн», реп-колектив «РаМа», Gipsy (И ТОГ), VGorskiy, Юв, ZinOvi, Кэсто Тру, Flo-Master, ИНК, колектив MAR-G, Рожко Антон, Sky & AnnaLinn, Saymore, Репер Lutiy (One Love) & Kiris, АрХангел, DanceR, Штык, A-NA, Основной Состав та ін.
Перед початком фестивалю глядачі та конкурсанти побачили безкоштовний майстер клас від студій сучасного танцю Києва – jUST LIKE THAT та від справжніх професіоналів - b-boys, b-girl (журі конкурсу).
Учасників та гостей привітав заступник голови-керіник апарату Київської обласної державної адміністрації, голова Київської обласної молодіжної громадської ради Андрій Спаський та вручив всім конкурсантам грамоти від голови Київської облдержадміністрації і пообіцяв, що докладе максимум зусиль, щоб цей фестиваль став щорічним.
Міський голова міста Українка Павло Козирєв побажав учасникам вдалих виступів і висловив щиру надію на те, що це свято стане традиційним в Українці.