УМОВИ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ “КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ” !!!!

 

Нова фізкультурно-оздоровча програма, яку ми розпочинаємо 1 червня , розрахована на всіх бажаючих – немає ніяких обмежень у вікових категоріях! Подібні змагання протягом багатьох років проводив вчитель фізичної культури, добре відомий у нашому місті, Віктор Магуза. Порадившись з ветераном легкої атлетики нашого міста, ми вирішили відродити цю хорошу традицію, дещо змінивши правила проведення.

 

Отже – для всіх, хто полюбляє пішоходні прогулянки, біг, спортивну ходу і активний відпочинок- наш літній марафон «Крокуємо до перемоги!»

Ініціатори проведення- міська рада, центр «Спорт для всіх», молодіжний дорадчий комітет.

Термін проведення – з червня по серпень 2013 року.

Місце проведення- бігові доріжки міського стадіону.

Щоб стати учасником, необхідно :

 1 червня о 9.00 (або в інший зручний для вас день) прийти на міській стадіон (у вагончик чергових), зареєструватись і отримати картку учасника.

 У визначений час (щодня – з 10.00 до 12.00 і з 18.00 до 20.00), в зручні для Вас дні приходити на стадіон зі своєю карткою учасника, обов’язково попередити працівника стадіону про вихід на дистанцію і пробігти ( пройти спортивною або звичайною ходою – для старшого покоління) 400м (бігова доріжка стадіону) . Бажано це робити разом зі своєю родиною (в картку учасника вносяться також всі члени родини, які бажають взяти участь). Дистанція, яку Ви подолали, заноситься в картку учасника з зазначенням дати.

 Зверніть увагу – програма розрахована на пропаганду щоденних занять фізичною культурою, тому одноразовим заліковим результатом буде вважатися дистанція, не більша 400м і не частіше, чим двічі за один день – зранку і ввечері. Частіше приходьте на стадіон – і перемога буде Ваша!

 Напередодні Дня міста будуть підведені підсумки – сумуються всі відстані, пройдені учасником і його родиною за літо. Учасники і їх родини, які подолали найдовшу дистанцію, обов’язково отримають подарунки під час святкування Дня міста!

 

Чекаємо на бігових доріжках всіх небайдужих – дорослих і малих!

Крокуємо до перемоги разом!