ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Виконавчий комітет Української міської ради, відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Української міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Українка»

Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м.Українка розроблені Українським водопровідно-каналізаційним підприємством.

Строк дії регуляторного акту необмежений з можливістю внесення до нього змін та його відміни, у разі зміни чинного законодавства та з інших причин.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта – офіційна сторінка Української міської ради в мережі Інтернет https://ukrainka.org в розділі Влада/Виконавчий комітет/Рішення виконкому за 2020 рік/Проекти рішень виконавчого комітету Української міської ради/Березень посилання.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проекту даного рішення  (з «13» грудня 2019 р по «13» січня 2020 р. включно).

Поштова адреса: 08720, площа Шевченка ,1,м. Українка, Обухівського району , Київської області , тел.(04572)74-663 , або електронною адресою: ukrvoda@ogku.kiev.ua   Українське водопровідно-каналізаційне підприємство .

08720, Київська область, м.Українка, площа Шевченка, 1, або електронною адресою: rada@ukrainka.org.