Оголошено конкурс на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи теплопостачання із встановленням автоматизованого пристрою оптимізації теплоспоживання в будівлі дитячого садочку-початкової школи по вул. Юності, 3 в м. Українка

З метою підвищення рівня енергозбереження, ефективного використання енергоресурсів та зменшення витрат на енергоносії, виконавчий комітет Української міської ради оголошує конкурс на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи теплопостачання із встановленням автоматизованого пристрою оптимізації теплоспоживання в будівлі дитячого садочку-початкової школи по вул. Юності, 3 в м. Українка. Конкурс організовано в рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Для підготовки цінової пропозиції зацікавленим учасникам у конкурсі надається технічне завдання на виконання виготовлення проектно-кошторисної документації. Ознайомитись з вимогами та умовами конкурсу можна за посиланням.

Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій: 12 липня 2019 року до 15:00 за київським часом.

Заявки приймаються на електронну пошту rada@ukrainka.org (копія на allakorneva041088@gmail.com), поштовим зв’язком або особисто на адресу Української міської ради – пл. Т. Шевченка, 1, м. Українка, Обухівський район, Київська область, 08720.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: 17 липня 2019 року.

Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається профільними спеціалістами відділу капітального будівництва, ЖКГ та комунальної власності за телефон 04572-754-41.