Повідомлення про оприлюднення проекту рішення “Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Української міської ради на 2019 рік” та аналізу його регуляторного впливу.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Української міської ради “Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Української міської ради на 2019 рік” в мережі Інтернет за адресою: https://ukrainka.org в розділі «Влада/Документи міської ради/Рішення міської ради» в папочці за 2018 рік/Проекти рішень Української міської ради/42 сесія з аналізом його регуляторного впливу.

Мета даного проекту рішення є встановлення на території Української міської ради порядку сплати таких податків і зборів, як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельний податок, транспортний податок та єдиний податок відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до міського бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Української міської ради в місячний термін (з 11 травня по 11 червня) проекту рішення за поштовою адресою: пл. Т. Шевченка, 1, м. Українка, Обухівський район, Київська область, 08720 та електронною адресою: rada@ukrainka.org. Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).