Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Українською міською радою розроблені проекти рішення:

 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборівна території Української міської ради на 2020 рік»;

  • «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Української міської ради на 2020 рік»;
  • «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Української міської ради на 2020 рік»;
  • аналіз їх регуляторного впливу.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308 зі змінами.

Оприлюднюються проекти рішення Української міської ради в мережі Інтернет за адресою: https://ukrainka.org в розділі «Влада/Документи міської ради/Рішення міської ради»  в папочці за 2019 рік/Проекти рішень Української міської ради/59 сесія з аналізом їх регуляторного впливу.

Мета даного проекту рішення є встановлення на території Української міської ради порядку сплати таких податків і зборів, як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельний податок, транспортний податок та єдиний податок відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до міського бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Української міської ради  в місячний термін (з 10 травня по 10 червня)  проекту рішення за поштовою адресою: пл. Т. Шевченка, 1, м. Українка, Обухівський район, Київська область, 08720 та електронною адресою: rada@ukrainka.org.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).