Повідомлення про оприлюднення проекту рішення ” Про встановлення тарифів на окремі види ритуальних послуг по КП «Спеціалізоване підприємство «Ритуальна служба Української міської ради»”.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Української міської ради Про встановлення тарифів на окремі види ритуальних послуг по КП «Спеціалізоване підприємство «Ритуальна служба Української міської ради»”.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Української міської ради  в місячний термін (з 18 лютого по 18 березня)  проекту рішення за поштовою адресою: пл. Т. Шевченка, 1, м. Українка, Обухівський район, Київська область, 08720 та електронною адресою: rada@ukrainka.org.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).