Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги КП «Спеціалізоване підприємство «Ритуальна служба Української міської ради»»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Української міської ради «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги КП «Спеціалізоване підприємство «Ритуальна служба Української міської ради»» в мережі Інтернет за адресою: https://ukrainka.org в розділі «Влада/Виконавчий комітет/Рішення виконкому»  в папочці за 2019рік/Проекти рішень виконавчого комітету Української міської ради/квітень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Української міської ради  в місячний термін (з 19 березня по 19 квітня)  проекту рішення за поштовою адресою: пл. Т. Шевченка, 1, м. Українка, Обухівський район, Київська область, 08720 та електронною адресою: rada@ukrainka.org.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).