Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території на частину вул. Приозерна в м. Українка, Обухівського району, Київської області, орієнтовно площею 1,500 га, обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою»

Враховуючи лист від ТОВ ПВП «Термо» вх. № 2139/0/1-18 від 25.09.2018 року про неможливість розробника прийняти участь в обговоренні містобудівної документації «Детального плану території на частину вул. Приозерна в  м. Українка, Обухівського району, Київської області, орієнтовно площею 1,500 га., обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою», під час громадських слухань, за об’єктивних причин презентація зазначеної містобудівної документації переноситься з 02 жовтня на 09 жовтня 2018 року на 18.00 год.

Метою розроблення детального плану території є визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

Склад та зміст «Детального плану території на частину вул. Приозерна в  м. Українка, Обухівського району, Київської області, орієнтовно площею 1,500 га., обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою»  складається з текстових та графічних матеріалів. До складу текстових матеріалів включаються – пояснювальна записка. Графічні матеріали детального плану та масштаби розроблено згідно завдання на проектування та ДБН Б.1.1-14:2012.

Замовник –  Виконавчий комітет Української міської ради, пл. Шевченка, 1, м. Українка Обухівського району Київської області

Розробник проекту – ТОВ ПВП «Термо», Директор – Нежельська З.А., головний архітектор проекту – Свечніков В.А., м.Обухів, вул. Київська, 115, оф.180.

Підстави для розроблення проекту рішення 32 сесії Української міської ради 7 скликання «Про розроблення детального плану території по вул. Приозерна, обмеженою затокою річки Стугна та зеленими насадженнями в м. Українка, Обухівського району, Київської області» від 9.11.2017 р. та рішення 44 сесії Української міської ради 7 скликання «Про вжиття заходів щодо реалізації ОК «ЖБК «Паритет» будівництва доступного житла в м. Українка Обухівського району, Київської області та внесення змін до рішення 32 сесії Української міської ради «Про розроблення детального плану території по вул. Приозерна, обмеженою затокою річки Стугна та зеленими насадженнями в м. Українка, Обухівського району, Київської області».

Матеріали проекту містобудівної документації «Детальний план території на частину вул. Приозерна в  м. Українка, Обухівського району, Київської області, орієнтовно площею 1,500 га, обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою» розміщені у паперовому вигляді в будівлі палацу культури «Енергетик» за адресою: м. Українка, пр. Дніпровський, 15 А, а також на офіційному веб-сайті Української міської ради.

Розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до «Детального плану території на частину вул. Приозерна в м. Українка, Обухівського району, Київської області, орієнтовно площею 1,500 га., обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою» приймаються з «31» серпня 2018 року по «09» жовтня 2018 року шляхом офіційного подання письмового звернення до виконавчого комітету Української міської ради за адресою: м. Українка, пл. Шевченка, 1, каб. № 2.

«09» жовтня 2018 року з 1800 год. в будівлі палацу культури «Енергетик» за адресою: м. Українка, пр. Дніпровський, 15 А розпочнеться презентація на громадських слуханнях щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації  «Детального плану території на частину вул. Приозерна в  м. Українка, Обухівського району, Київської області, орієнтовно площею 1,500 га., обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою.» за участю представників розробника ТОВ ПВП «Термо»