Протокол обговорення містобудівної документації села Плюти

ПРОТОКОЛ

громадського обговорення (слухань) містобудівної документації – детальний план території житлової забудови території 46,9 га в селі Плюти Обухівського району Київської області

 с. Плюти                                                                                                                «28»липня 2014р.

Громадські обговорення (слухання) розпочались о 1700 год. в будівлі літературно-мистецький комплекс «Літературно-мистецькі Плюти», за адресою: с. Плюти, вул. А. Малишка, 44.

Для участі у громадському обговоренні (слуханні) зареєструвались 14 осіб всього присутніх 19 осіб (5 незареєстровані).

Присутні представники органів районної влади:

–       Лугина А.С., в.о. начальника відділу містобудування і архітектури Обухівської РДА,

–       Малишев В.О. представник Обухівської РДА.

Вступ: Тупицький М.В. зазначивши – відповідно до рішення № 112 від 19.06.2014 року «Про проведення громадського обговорення (слухань) містобудівної документації – «Детальний план території житлової забудови площею 46,9 га в селі Плюти Обухівського району Київської області» на 1700 28.07.2014 року в будівлі літературно-мистецький комплекс «Літературно-мистецькі Плюти», за адресою: с. Плюти, вул. А. Малишка, 44 призначено за участю розробника містобудівної документації ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «Укрндпіцивільбуд» зустріч з громадою села для обговорення (презентації) містобудівної документації «Детальний план території житлової забудови площею 46,9 га в селі Плюти Обухівського району Київської області».

Тупицький М.В запропонував головуючим громадського обговорення обрати Тупицького Михайла Васильовича – секретар Української міської ради, секретарем громадського обговорення Кабана Олександра Миколайовича – начальника відділу ЖК та будівельного контролю, до секретаріату обрати Томашук Юлію Миколаївну – спеціаліста з житлово-комунального господарства, та обрати президію в складі: Тупицького Михайла Васильовича – секретар Української міської ради, Симоненко Наталію Василівну – головного архітектора проекту, Маркитаненко Сергія Борисовича – керівника бригади та Лугину Андрія Сергійовича – в.о. начальника відділу містобудування і архітектури Обухівської РДА.

Тупицький М.В. запропонував наступний порядок денний:

Презентація проекту «Детальний план території житлової забудови площею 46,9 га в селі Плюти Обухівського району Київської області». Доповідають представники розробника (ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «Укрндпіцивільбуд» – Маркитаненко Сергій Борисович – керівник бригади, – 40 хв.

Відповіді на зауваження та пропозиції подані в письмовому вигляді з 27.06.2014 року по 27.07.2014 року Маркитаненко Сергій Борисович – керівник бригади (представники інституту за напрямками) – 10 хв.

            Відповіді на письмові запитання подані з зали – 3-5 хв. на 1 запитання (відповіді на письмові запити в першу чергу);

            Потім усні запитання – на запитання до 1 хв. на відповідь до 2 хв.

Пропоную наш захід закінчити о 1800.

Немає зауважень, пропозицій? Чудово!

Тупицький М.В. роз’яснив присутнім вимоги ст. 21 Закону України «Регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 р зазначивши, що запитання, пропозиції та зауваження мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно – правових актів (тобто по суті сьогоднішнього зібрання) Запитання, пропозиції та зауваження не по суті не розглядаються. Одночасно звернув увагу присутніх що пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

– повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

–  юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

–  власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

–  представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

–  народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 На громадському обговоренні (слуханнях) виступили:

Маркитаненко Сергій Борисович – керівник бригади розробника містобудівної документації – Детальний план території житлової забудови площею 46,9 га в селі Плюти Обухівського району Київської області

Доповідач зазначив, що підставою для розробки містобудівної документації – «Детальний план території житлової забудови площею 46,9 га в селі Плюти Обухівського району Київської області» є рішення сорок четвертої сесії Української міської ради шостого скликання від 12 вересня 2013 року «Про розроблення детального плану території ТОВ «Домик в Плютах» в с. Плюти Обухівського району Київської області». Сергій Борисович нагадав, що дана територія (46,9 га) була передана у приватну власність ще на початку 2000 років попередньою владою та придбана ТОВ «Домик в Плютах». Одночасно доповідач звернув увагу присутніх на те, що територія про яку сьогодні буде йти мова розташована поруч з місцем проведення громадських слухань. Проектом передбачено розташування житлової зони, зон соціальної інфраструктури – автостоянок, пляжів, спортивних майданчиків, дошкільний навчальний заклад, човнову станцію, пішохідні зони та інше. Центральний в’їзд у мікрорайон передбачений з центральної території села Плюти. Проектом містобудівної документації передбачені системи централізованого водопостачання, водовідведення, які будуть включені в інженерну мережу м. Українка. По всій території передбачені пожежні гідранти. Доповідач одночасно звернув увагу, що детальний план території це і є документ яким враховуються громадські інтереси, оскільки ним передбачений повний комплекс необхідних інфраструктур які супроводжують житлову забудову, а саме соціальну, обслуговуючу, сферу інженерних комунікації тощо.

Тупицький М.В. зачитав лист – пропозицію вхід №1113/0/1-14 від 28.07.2014 року 17 державної пожежно-рятувальної частини м. Українка в якому пожежники вважають за необхідне передбачити пристрої для подання звукових сигналів з метою сповіщення людей на випадок пожежі; передбачити улаштування захисних протипожежних смуг; улаштування під’їздів з майданчиками розміром не менше 12м*12м для встановлення пожежних автомобілів і забирання води в будь-яку пору доби.

Відповідь:

Маркитаненко С.Б. – зазначив, що дані пропозиції проектантом будуть розглянуті і при можливості та відповідності їх ДБН будуть враховані.

Тупицький М.В. надав слово громадянам для усних запитань.

Запитання:     Гр.        Т.Ю. чи матиму я право на своєму човні причалити до проектних причалів?

Відповідь: Маркитаненко С.Б. пояснив, що водойми є правом користування всіх громадян України, а причали об’єктами загального користування.

Запитання:        Гр.            І.І. Де приватна територія?

Відповідь: Маркитаненко С.Б. звернув увагу на схему існуючого стану на якій визначена приватна власність.

Запитання:     Гр.          Л.Ю. Де землі загального користування?

Відповідь: Маркитаненко С.Б. пояснив, що проектом передбачена соціальна інфраструктура, заклади торгівлі, відпочинку, пішохідні зони та ін. показавши їх на схемах.

Запитання:        Гр.            М.В. Проектом заплановано підняття рівня забудови до 2,5 метрів; куди стікатимуть дощові води, і як буде організована дощова каналізація?

Відповідь: Маркитаненко С.Б. пояснив, що проектом передбачається централізоване водовідведення в тому числі і дощових вод, з урахуванням липневих ливнів, які в середньому тривають до 20 хв.

Запитання:      Гр.            М.В. Я маю у приватній власності земельну ділянку, яка знаходиться поряд з проектною територією. На даній схемі я не бачу під’їзду до моєї ділянки?

Відповідь: Маркитаненко С.Б. пояснив, що в зв’язку з тим, що чітко не зрозуміло місце знаходження земельної ділянки Байдачного М.Я. то потрібно з’ясувати чіткі координати знаходження земельних ділянок.

Відповідь: Кабан О.М. Уточнив, що законодавством передбачена вимога при видачі містобудівних умов та обмежень, будівельного паспорта обов’язкова наявність під’їзних шляхів. У випадку відсутності під’їзних шляхів по території забудовника або по комунальній власності законодавством передбачається право користування чужою земельною ділянкою –сервітут.

Тупицький М.В. Запропонував це питання розглянути за участю Байдачного М.Я. представника розробника та замовника проектної документації.

Запитання:     Гр.      Р.В. У мене біля водойми стоїть насос для поливу городу, чи зможу я в подальшому користуватися водою з каналу?

Відповідь: Кабан О.М. Пояснив, що право користування водоймами громадянами України визначено у Водному кодексі України та Конституції України, як основному Законі, Законі прямої дії.

Гр.         Т.Ю. зазначила, що до проектної роботи у присутніх зауваження відсутні. Зауваження є щодо подальшого доступу до місць загального користування (водойми, пляжі тощо).

Маркитаненко С.Б. звернув увагу присутніх, що замовником даної містобудівної документації є громада міста Українка та села Плюти відповідно до рішення Української міської  ради.

Кабан О.М. Уточнив, що Генплан с. Плюти, як основний вид містобудівної документації пройшов громадське обговорення, містобудівну раду та був затверджений замовником –  Українською міською радою. Детальний план території, який ми сьогодні обговорювали, уточнює положення генерального плану населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвиток частини території, а саме територію, площею 46,9 га.

Малишєв В.О. (радник голови Обухівської РДА) зауважив, що всі обґрунтовані зауваження та пропозиції присутні можуть і мають право подати до органу місцевого самоврядування, а саме до Української міської ради.

Тупицький М.В. – порядок денний нашого громадського обговорення (слухань) проекту «Детальний план території житлової забудови площею 46,9 га в селі Плюти Обухівського району Київської області» згідно регламенту вичерпано. Вважаю ми попрацювали плідно. Отже, за підсумком (пропозицій та зауважень), можна зазначити, що громадське обговорення (слухання) містобудівної документації – «Детальний план території житлової забудови площею 46,9 га в селі Плюти Обухівського району Київської області» з урахуванням обґрунтованих зауважень відбулися.

 

Головуючий громадського обговорення (слухань):                                   М.В. Тупицький

Секретар громадського обговорення (слухань):                                        О.М. Кабан

Члени секретаріату:                                                                                     Ю.М. Томашук

 

Ваш коментар:

Ви повинні увійти in ,щоб залишити коментар.