Зміна тарифів на послуги з постачання холодної води та водовідведення

Розрахунок економічно обгрунтованих планових витрат на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням  внутрішньобудинкових систем) проведений згідно Порядку формування тарифів, Постанова Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 532 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року  № 869» та Постанова НКРЕКП від 15.01.2015 року № 13 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням  внутрішньобудинкових систем).

Зміна показників економічно обгрунтованих планових витрат в порівнянні з періодом дії  попередніх тарифів відбулася за рахунок зростання цін  на електроенергію , теплоенергію , вартості матеріальних ресурсів , підвищення рівня мінімальної заробітної плати .

Ріст ціни на електроенергію за 1квт/год. в порівнянні з минулим тарифом на послуги постачання холодної води , водовідведення ( з використанням  внутрішньобудинкових систем ) склав 75 % .

Ріст витрат на паливно-мастильні матеріали становить 35 %.

Ціни на матеріали зросли на  38 %.

Заробітна плата нараховується згідно штатного розпису з урахуванням надбавок та доплат, передбачених Галузевою тарифною угодою та Колективним договором .

Зростання фонду заробітної плати по підприємству обумовлено підвищенням тарифних ставок та посадових окладів  в зв’язку із ростом мінімальної заробітної плати відповідно до Закону України « Про Державний бюджет України на 2017 рік » , Закону України « Про оплату праці ».

Ріст мінімальної заробітної плати становить – 34,9 % . За рахунок збільшення фонду заробітної плати  збільшилась сума  єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування .

Збільшилися витрати на оплату податків:

– плата за користування надрами  на 27 %

– екологічний податок  на 25 %

– земельний податок   на 52 %

– спеціальне використання водних ресурсів  на 40 %

Підприємство проводить оплату за послуги лабораторних досліджень води , процент зростання цін  на 14 %.

Українське ВКП користується послугами ЦРЛ для проведення медогляду працівників, зайнятих безпосередньо на виробництві та подачі питної води . Вартість договірних умов на даний вид послуг ( запланованих витрат ) збільшився на 10 %.

Зросли витрати на опалення виробничих приміщень , оплата послуг підприємству ПАТ «Центренерго» Трипільська ТЕС – ріст цін складає  59 % . Збільшились  витрати на обслуговування виробничого процесу , страхування транспортних засобів , обслуговування оргтехніки.

Підвищення тарифів на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням  внутрішньобудинкових систем) – забезпечить своєчасне, якісне  і в повному обсязі  надання послуг.

Відповідно до Наказу Мінрегіонбуду № 390 від 30.07.2012 р. «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації …» , зауваження та пропозиції від споживачів  приймаються  на протязі  14 календарних днів, тобто до 26.05.2017 року за адресою:

  • пл. Шевченка 1 , м. Українка
  • Українське водопровідно-каналізаційне підприємство
  • тел.( 04572) 7-46-63