Інформування споживачів про намір зміни тарифів на послуги з теплопостачання, які надаються Трипільською ТЕС ПАТ «Центренерго»

Трипільська ТЕС ПАТ«Центренерго» понад 50 років є підприємством на території м.Українка, яке надійно та стабільно постачає теплову енергію  та  гарячу воду населенню, бюджетним організаціям, та іншим підприємствам.

Сьогодні на   Трипільській ТЕС  продовжують діяти тарифи , затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП)  ще в 2017 році ,які вступили в дію з 1.01.2018 року  і  відображені в порівняльних  таблицях нижче.

Необхідно зазначити, що кінцевий тариф на теплову енергію – це сума тарифів на виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання.

Встановлення тарифу на виробництво теплової енергії для Трипільської ТЕС належить до повноважень  НКРЕКП.

 Постановою НКРЕКП від 24.12.2019р. № 3247 встановлено тариф на виробництво теплової енергії для Трипільської ТЕС  443,89 грн. за 1 Гкал без ПДВ, ( 532,67 грн/Гкал з ПДВ)  з «0» рентабельністю. Встановлений  тариф  на  25,8%  нижчий  проти  діючого  тарифу  на  виробництво .

Тарифи на транспортування ,  постачання  та кінцевий тариф  на теплоенергію з 2019 року встановлюються  органами місцевого самоврядування.

Закони України “Про житлово-комунальні послуги” «Про  державне  регулювання  і  сфері  комунальних  послуг»,   істотно змінюють принципи відносин, що виникають у процесі надання та споживання  житлово-комунальних послуг.  Запроваджується нова термінологія та класифікація комунальних послуг, вносяться зміни в організацію  надання комунальних послуг, вносяться зміни у підходах щодо  нарахування плати за спожиті комунальні послуги     (висвітлені в пункти 1, 2, 3).

Враховуючи всі зміни чинного законодавства,  Трипільська ТЕС  надала розрахунки нових тарифів на розгляд до Української міської ради.

ЗАВАНТАЖИТИ розрахунки нових тарифів


Шановні споживачі!

Ваші зауваження та пропозиції, щодо розрахунку прогнозованих тарифів, просимо направляти на Трипільську ТЕС до 31.03.2020 року на адресу:

08720 Трипільська ТЕС вул.. Промислова 1, Обухівський р-н Київська обл.. Електронна адреса : kanc@tptes.kvo.energy.gov.ua