Ще одна земельна ділянка для учасників АТО м. Українки

kupit_uchastokНа початку засідання міський голова Павло Козирєв запев­нив присутніх, що влада міста продовжує виконувати заходи, які передбачені Комплексною програмою підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей – мешканців м. Українки на 2015 р., яка була затверджена на засіданні сесії Української міської ради від 09.01.2015 року. А саме – випла­та компенсації учасникам АТО, членам їхніх сімей та сім’ям, чле­ни яких загинули під час про­ведення АТО, за користування житлово-комунальними послуга­ми; земельні питання тощо. Для цього прикладають усіх зусиль. Отже, приємною новиною стало і повідомлення про те, що най­ближчим часом Спілка отримає ще одну земельну ділянку для на­ступного поділу і надання її учас­никам АТО, членам Спілки.

Далі Юрій Ковтун розповів, що на попередніх зборах, які відбулися 17 квітня, рада Спілки визначила керуючий склад. Го­ловою став Юрій Ковтун, за­ступником – Денис Плющ, се­кретарем – Олександр Лукашук. Напрацювавши основні положен­ня статуту, критерії з визначен­ня черговості надання землі та перелік необхідних документів для отримання ділянки було вирішено ознайомити членів Спілки з усіма основними положеннями Статуту на загальних зборах.

Після тривалого обговорення всі доповнення та уточнення до основного документу було вне­сено. Щоб заспокоїти дружин та матерів воїнів, їм було надано право приймати рішення за своїх чоловіків і синів, які зараз пере­бувають в зоні АТО. Обговорю­ючи питання проведення зборів, присутні домовилися збиратися 1 раз на місяць. Було вирішено, що при визначенні черговості надан­ня земельних ділянок позачергово отримають ділянки родини загиблих воїнів, тяжкопоранених та інваліди внаслідок дій, проведених у зоні АТО. Далі слід брати до ува­ги: фактичне місце проживання (з обов’язковим наданням довідки, що пільгами за місцем прописки не користувався); довідка або посвідчення учасників бойових дій; загальний строк перебування в зоні АТО; наявність інших зе­мельних ділянок, власником яких є саме воїни АТО. Обов’язковою умовою є те, що всі воїни, які ба­жають отримати землю, мають бути членами Спілки.

Заступник голови районної Спілки воїнів АТО Павло Мо­скаленко, який був присутній на зборах, зазначив, що нашій Спілці пощастило, адже вона має величезну підтримку з боку Української міської ради. Районна ж організація, на жаль, самотужки вирішує всі свої проблеми. А щодо виділення земельних ділянок, то взагалі не бачить жодних кроків у вирішенні цього питання на ко­ристь воїнів Обухівщини. Отже, представник районної Спілки радить нашим воїнам і надалі приймати будь-яку допомогу від міського голови Павла Козирєва та його команди і користуватися всіма наданими пільгами. Також він запропонував нашим воїнам співпрацювати з районним осе­редком учасників АТО.

Наступне засідання має відбутися 19 травня о 18.00 у приміщенні Української міської ради.

Ваш коментар:

Ви повинні увійти in ,щоб залишити коментар.