13 квітня в спортивній залі Обухівської ДЮСШ відбулась відкрита першість міста з вільної боротьби серед хлопців та дівчат

Наймолодші учасники турніру 2010-2011 року народження, найстарші- 2003-2004. Загалом, на килимі боролися майже 80 юних спортсменів з чотирьох команд Обухівщини. Серед них:вихованці з ДЮСШ м. Обухова, борці спорткомплексу ККПК, спортсмени міста Українки та смт.Козин. Змагання відбулись за спонсорської підтримки ЖК “Квартал парковий”.

Вони тривали більше шести годин, тримаючи у приємній вболівальницькій напрузі тренерів, батьків та самих юних борців. Були сьогодні на килимі і переможці і переможені.За словами головного судді змагань, Ігоря Андрєєва : “поразки це допущені помилки, на яких необхідно рости”.Тож за допомогою батьківської підтримки і настановами тренерів, програвщі борці, легше сприймали свої поразки на килимі.

По завершенні турніру, від меценатів спортивного заходу кожному учаснику вручили заслужені медалі, пам’ятні грамоти, подяки та невеличкі подарунки. Приємні сюрпризи чекали і на тренерів юних вихованців.Їм подарували борцівські спортивні знаряддя.

Окремий суперприз змагань чекав на Анатолія Гуральського. За меценацтва засновника компанії “Новий Дім” Андрія Яковини, цьому тренеру Обухівської ДЮСШ, вручили двокімнатну квартиру. За роки своєї діяльності Анатолій Гуральський – з ентузіазмом виховав не одного переможця змагань високого рівня. Серед них і Андрій Яценко – багаторазовий призер Чемпіонатів Європи серед юніорів, бронзовий призер Чемпіонату світу 2017 у Парижі. З рук В’ячеслава Кірейчука, керівника компанії, що виступила меценатом турніру, Андрію Яценко вручили сертифікат, за яким талановитий спортсмен зможе отримувати матеріальну підтримку для подальшої участі в закордонних чемпіонатах високого рівня.

ДЖЕРЕЛО: Інформаційна агенція «Погляд»