17 листопада в Українці пройшов великий футзал

Це був 6-й традиційний турнір з футзалу, серед ветеранів І АТОвців, присвячений Річниці Революції Гідності і Свободи! За підтримки ВО “Свобода” в особі депутата Української міської ради Михайла Перебийніса, Української міської ради та її виконавчого комітету захід пройшов на славу! Участь прийняло 4 команди, а саме СК “Окраїна” (м. Українка), ФК “Комунальник” ( м. Обухів), ФК ” Легіон Свободи” (м. Київ), ФК “Миротворець”-атовці (м. Українка). Команди грали по колу кожна з кожним і за підсумками результатів матчів і визначився переможець і призери. Технічні результати змагання:

1. ФК “Легіон Свободи”-ФК”Комунальник”-4:2

2.СК ” Окраїна”-ФК” Миротворець”-1:8

3.ФК Миротворець”-ФК “Легіон Свободи”-5:2

4. ФК “Комунальник”-СК “Окраїна”-5:12

5. ФК “Легіон Свободи”-СК “Окраїна”-5:3

6. ФК “Комунальник”- ФК ” Миротворець”-3:4

Перемогу здобула дружня команда ветеранів-атовців ФК “Миротворець” ( м. Українка) і ми вітаємо нашу футзальну дружину з черговою, блискучою звитягою!

Другими стали кияни із Легіону Свободи, третіми – ще одна команда з м. Українки СК “Окраїна” та замкнули квартет наші сусіди-обухівчани з команди “Комунальник”.

Команда-переможець отримала красень-кубок, диплом і золоті медалі. Команди-призери отримали дипломи і медалі відповідного гатунку. Цей турнір ввійшов в історію нашого міста. Тому 30 листопада відбудеться наступний турнір з футзалу, серед команд-атовців сектору безпеки і оборони України! Планується участь 8 команд. Всім гарного настрою, віри в завтрашній день та здоров’я! Шануймося! Слава Україні!