22 березня о 17 годині в ПК «Енергетик» відбудеться фінал конкурсу “СУПЕР БАБУСЯ 2020”

Найкращі бабусі міста, району, а, може, і області під час фінального етапу змагатимуться в п’яти конкурсах: вихід-презентація, сімейний творчий конкурс,в якому бере участь вся родина, командний конкурс, кулінарний та фінальний вихід.

Зауважимо, що кошти, що будуть виручені під час кулінарного конкурсу підуть на благодійність, а кому саме вирішать наші конкурсантки . Щодо командного конкурсу, то організатори планують розділити вболівальників кожної конкурсантки на сектори, які, в свою чергу мають придумати свої власні «кричалки» для підтримки своєї супер бабусі. А та конкурсантка, яка збере найчисленнішу команду отримає додатковий бал.

 

За тиждень перед початком конкурсу у наших бабусь відбудеться фотосесія, яка і стане основою для їх презентації , а також одним із подарунків. Учасниці конкурсу зніматимуться в заздалегідь вибраній локації професійними фотографами та чепуритимуться за допомогою спеціально запрошених стилістів, а світлини стануть основою для першого конкурсу-презентації. Самі ж фотографії стануть чудовим подарунком для наших конкурсанток. Основною умовою для участі в конкурсі є статус бабусі. Учасниці мають заповнити онлайн-анкету та додати до неї власне кольорове фото. А онлайн-голосування визначить десять фіналісток. Конкурс має на меті показати, що наші жінки прекрасні, працьовиті й талановиті незалежно від віку, а також об’єднання родини для участі.

За результатами конкурсів будуть три переможниці,які отримають грошову винагороду, а от подарунки від наших спонсорів отримають всі. Також, новинкою конкурсу стане те, що подарунки отримають не лише фіналістки, а й глядачі. Розіграші серед гостей вже давно стали невід’ємною складовою заходів у нашому місті і кожен сподівається, що «щасливе місце» дістанеться саме йому. І яке ж свято без зіркових гостей? Організатори тримають інтригу і обіцяють повідомити ім’я артиста безпосередньо перед заходом.

Давайте поміркуємо, хто це може бути, адже для найактивніших коментаторів теж чекають подарунки. Так що щиро запрошуємо всіх бабусь і їх родини долучатись до змагань, а всіх бажаючих підтримати наших шановних конкурсанток 22 березня.