3 та 4 жовтня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври». Протягом двох днів відважні вершники та вершниці, дорослі й зовсім юні змагатимуться в мистецтві гарцювання (джигітовки) та у віртуозній їзді в упряжках.

Захід проходитиме під відкритим небом з урахуванням норм карантинного режиму.

«Кентаври» – це фестиваль, що багато років об’єднує провідних українських кінних каскадерів, які мають світову популярність. Учасники фестивалю покажуть свою вміння і таланти, поділяться професійним досвідом і змагатимуться за звання кращого.

Віртуозні наїзники вразять глядачів неймовірними трюками: їзда догори ногами, задом наперед, відразу на двох конях, вони прослизатимуть під конем, вибудовуватимуть «піраміди». І все це на повному скаку! Арабески, обриви, пістолети та французькі хрести…

Крім обов’язкової конкурсної програми пройдуть показові виступи з кращими номерами. Учасники фестивалю виступатимуть у тісному тандемі з кіньми рідкісних стародавніх порід. Деяким з цих порід налічується кілька тисячоліть!

У перервах між змаганнями з гарцювання на гостей чекає весела пізнавальна театралізована програма на давньослов’янську тематику. Мешканці Древнього Києва запросять відвідувачів взяти участь у цікавих конкурсах, іграх, запальних слов’янських хороводах і танцювальних флеш-мобах.

Родзинкою фестивальної програми стане турнір зі стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на конях на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, але в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів! На завершення розважальної програми на гостей чекає яскрава вечірня вогняна програма зі стрільбою з величезного метального знаряддя, требушету, палаючими ядрами.

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться близько 13:30. Завершення програми суботу, 3 жовтня о 20:00, в неділю, 4 жовтня в 19.00.

Древній Київ розташований у селі Копачів Обухівського району