Чемпіонат світу з середньовічного бою пройде 16 – 19 травня у с. Копачів

Під час Фестивалю відбудеться грандіозна подія світового масштабу, на яку очікують українці і гості країни! Чемпіонат світу збере на ристалищі понад 1000 бійців з 40 країн світу. У безкомпромісних поєдинках в неймовірно видовищних боях бійці змагатимуться за титул чемпіонів світу. Вперше в історії Чемпіонат світу з середньовічного бою буде проходити в Україні в с. Копачів.

Спортсмени одягнуться в важкі лицарські обладунки і покажуть свою доблесть в повноконтактних боях справжньою середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками. Протягом чотирьох днів можна буде побачити одиночні і групові бої, і навіть жіночі поєдинки. Це не постановочні битви, тут все по-справжньому!

Також в програмі Фестивалю середньовічного бою: кінне шоу, театралізована програма, ігри та забави з гостями, стрільба з требушета вогняними ядрами.

На гостей чекатиме ярмарок майстрів, музеї та експозиції, майстер-класи з народних ремесел, відпочинок на озері, прогулянки в оборонній стіні та на вежах Древнього Києва, шедерви архітектури та багато іншого!