День Святого Миколая для тих, «кому за…»

komuzaПравду говорять: літні люди – вони, як діти, теж чекають на дива і казки. День Святого Миколая від­святкувала і «супермолодь» Укра­їнки: студенти Інституту третього віку та Рада ветеранів міста. Приві­тали їх зі святом представники вла­ди Українки, міський голова Павло Козирєв, а також депутат Київської обласної ради Георгій Цагареішвілі.

У рамках свята присутні пере­глянули творчу галерею, яка роз­ташувалась біля приміщення біблі­отеки. Умілі руки жителів Українки змайстрували ікони, картини, ви­шиті ниткою та бісером, рушники, полотна, свічки, прикраси і багато інших витворів народного мисте­цтва. Надалі галерея буде попо­внюватись все новими експоната­ми, тож кожна людина, заходячи до палацу культури у справах чи просто так, зможе також помилу­ватися красою творчих доробків.

Захід продовжився у приміщен­ні бібліотеки, де присутні пере­глянули слайди та відео, які відо­бражали участь ветеранів міста у подіях року, що минає. Літні люди дійсно живуть цікавим та наси­ченим життям – вони відвідують клуб ретро «Для тих, кому за…», вивчають інформатику, спілку­ються зі своїми далекими друзями через мережу «Інтернет», вчать ан­глійську, відвідують бальні танці та щодня відкривають нові горизонти для пізнання сучасних технологій. Проте, одним із основних їхніх за­вдань є турбота про одиноких та хворих пенсіонерів, які, з огляду на поважний вік, не мають змо­ги брати участь у різних заходах. За словами голови Ради ветеранів Українки Тетяни Щербакової, іні­ціативу підтримують і представни­ки міської ради Українки, міський голова Павло Козирєв, а також депутат Київської обласної ради Гергій Цагареішвілі. За турботу про людей похилого віку, матері­альну підтримку та активну участь у житті інституту Тетяна Щерба­кова вручила їм грамоти. «Георгій Цагареішвілі – наш великий друг у всіх наших справах – він дуже ба­гато робить добрих справ для нас – цього року він надав 50 подарунків для лежачих пен­сіонерів, яким у цей час дуже складно. Так само нам дуже допомагає і міський голова Павло Козирєв… І справа не лише в подарунках, справа в людяності і в тому, що ми не одинокі у своїх проблемах. Про нас піклуються і нам до­помагають», – каже Тетяна Щербакова.

Стало відомо також, що вже у наступному році вете­рани Українки безкоштовно отримуватимуть газету «Дні­провський проспект» до своїх поштових скриньок, аби ді­знаватися про усі новини із життя міста докладно. А ще – цього дня бібліотека отримала 5 новеньких комп’ютерів від міської ради Українки. «Наша бібліотека – це не лише «хранили­ще» книг. Тому ми бажаємо, щоб вона розвивалася і була сучасною, щоб тут можна було повноцінно проводити уроки інформатики», – наголосив Павло Козирєв. Також Українська міська рада виділила кошти для матеріального заохочен­ня представників Ради ветеранів міста Українки, які контролюють роботу комунальних служб. «Для вас хочеться постійно робити все більше і більше, бо ми бачимо вашу щиру вдячність, і розуміємо, що для вас це необхідно», – наголосила заступник міського голови Оксана Кирилюк.