Інформаційний бюлетень «Шкільний портал»

У СЗОШ №2 лауреат премії «Людина року» в номінації учень року Дмитро Хайрулін подав ідею створення нового проєкту, а саме інформаційний бюлетень «Шкільний портал».

Ідея створення «Шкільного порталу», де будуть повноцінно висвітлюватися шкільні події, зародилася під час обговорення плану роботи Учнівського самоврядування на поточний рік. Дмитром було запропоновано формат бюлетеню, який і було затверджено після кількох коректив. Газета успішно функціонує з початку навчального року. За цей час було випущено 5 примірників.

На даний момент «Шкільний портал» випускається один раз на місяць. Школярі та їхні батьки можуть прочитати останні новини та корисні поради для. На шпальтах газети відмічаються досягненням найуспішніших школярів, а яскраве і креативне наповнення милує око читача. У наш час існує потреба у цікавій та якісній інформації, тому редакція намагається слідувати за цим трендом. У «Шкільного порталу» є злагоджена команда, яка готує інформаційне наповнення. Вже зі шкільної парти учні навчаються швидко збирати, аналізувати й обробляти необхідні матеріали. Так, Марія Купріянчук готує мотиваційні статті, а Катерина Прус – інформацію про шкільні заходи. А головний редактор, в особі Дмитра, крім творчого керівництва займається підготовкою цікавих та креативних матеріалів.

Досвід, що отримують члени редакції «Шкільного порталу» є першим ступенем для реалізації майбутніх журналістів та творчих особистостей.