Київщина прийме міжнародні змагання з кінних бойових мистецтв

2 і 3 листопада «Парк Київська Русь» запрошує всіх на грандіозну подію осені – Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи». Ключовою подією фестивалю стане Міжнародний Чемпіонат з верхової стрільби з лука. У змаганнях візьмуть участь кращі кінні лучники з різних куточків світу, в тому числі з Туреччини, Польщі, Австрії, Фінляндії, Канади, Кувейту, України.

Досвідчені спортсмени-віртуози з різних країн змагатимуться у влучності стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на конях на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, і в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів.

Також гості Князівства побачать показові виступи акторів-каскадерів кінно-трюкового театру з віртуозного володіння різними видами середньовічної зброї: мечами, списами, сулицями.

Спортсмени та актори-каскадери будуть виступати в тандемі з унікальними кіньми історичних порід, зібраними з усього світу в Княжій стайні. Коней можна буде погладити, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі.

Гості Князівства будуть не просто глядачами на фестивалі, а зможуть стати активними учасниками дійства і долучитися до веселих та цікавих ігор, конкурсів, слов’янських розваг, запальних хороводів і танцювальних флеш-мобів.

Деталі на сайті www.parkkyivrus.com