ЛЮДИНА РОКУ!

lyudina-roku-1Ініціатива міської влади дякувати за внесок у розвиток Українки її особливим, талановитим жителям, увінчалась вишуканим та водночас зворушливим заходом – “Людина року 2016”. Свято відбулося 24 грудня у приміщенні глядацької зали Палацу культури «Енергетик». У ролі ведучих виступили Агнеса Олкова-Михницька та актор театру і кіно Сергій Калантай. Жодне свято не відбулося б, аби не наші захисники, хто віддано захищає кордони рідної України. Ото ж рамках заходу «Людина року» відбулась церемонія нагородження орденом «Герой міста Українка» бійців АТО. Міський голова Павло Козирєв виповнив почесну місію, відзначивши героїв Українки нагрудним знаком та подякував небайдужим людям, які взяли участь у зборі гуманітарної допомоги, що нещодавно вирушила на передову.

Першою номінацією стала галузь, яка і дала буквально життя нашому місту – це «Енергетика». Переможця номінації оголосив директор Трипільської ТЕС Петро Кравець: це – воїн АТО, герой Українки, заступник інженера з експлуатації та екології Трипільської ТЕС, Олег Двірний.

Ланцюжок нагороджень продовжила номінація «Бізнес та підприємництво». Широкий асортимент товару, гнучка система знижок, постійні акції і власне виробництво, яке прийшлося до смаку жителям Українки, дали право мережі супермаркетів «Екомаркет» стати переможцем цієї номінації.

У третій номінації «Комунальне господарство» почесне звання «Людина року» заслужено отримала начальник абонвідділу водо-каналізаційного підприємства міста Українки Ірина Гідіон. Завдяки Ірині Юріївні, комунальне господарство міста працює безперебійно і надає вчасно і якісно послуги своїм користувачам.

Заступник директора навчального закладу «Обухівський медичний коледж» Марина Луценко оголосила переможця у наступній номінації «Охорона здоров’я»: це – лікар ультразвукової діагностики Української районної лікарні Тетяна Галаган, за плечима якої вже понад 44 роки трудового лікарського стажу.  Професіоналізм та чуйність, щира любов до дітей визначила переможця в номінації «Вихователь року», чиє серце сповнене саме такими якостями – це вихователь-методист дитячого садочку «Хоровод» Світлана Трещун. Слідом за нею оголосили іще одну номінацію, родом з дитинства – «Учитель року», переможницею якої стала Віра Федосіївна Козинець: учитель української мови та літератури ЗОШ №2 із 51-річним стажем роботи і любові до своїх учнів.

lyudina-rokuНаряду з «освітніми» номінаціями стала іще одна – «Учень року». Почесний громадянин Українки, заслужений тренер із вільної боротьби Анатолій Гуральський оголосив переможницю, нашу молоду надію, Дарину Тимків, ученицю 10-А класу ЗОШ №1. Похвальних листів та нагород у скарбничці Дарини не злічити, у свої юні роки дівчина не лише розумниця, а й кандидат у майстри спорту – 11 років вона займається художньою гімнастикою.

«Міфи народів світу кажуть, що земля спочатку трималась на трьох китах. Ці три кити – медицина, освіта і культура. Якщо людина здорова, освічена і культурна – вона творить історію свого народу», – такими словами розпочав оголошення переможця у номінації «Культура», керівник народного чоловічого хору Орест Сташків. Нею стала засновниця клубу любителів класичної музики «Натхнення», талановита і чуйна дружина, мама і бабуся Ірина Косянчук.

А ось іще одна важлива номінація – «Щире серце». Правильніше б було сказати не «номінація», а характеристика людини, її внутрішній стан. Переможники – подружжя Ірина та Вадим Гричелюки – власники мережі автозаправок «Nova-Oil». Подружжя бере активну учать у житті громади і є постійним партнером проведення різноманітних свят. Вони знають, що таке підтримка, розуміння, прагнуть робити добрі справи, допомагаючи тим, хто цього потребує… Щирі серця Ірини та Вадима опікуються дітьми-сиротами, інвалідами, ветеранами, учнями шкіл-інтернатів та дитячих будинків… Подружжя Гричелюків удостоєні знаку народної пошани та нагороджені орденами за розбудову Українки.

Наше місто сміливо можна назвати спортивним центром Обухівщини. Номінація «Спорт» цього року розглядалася під іншим кутом зору, адже, нагадаємо, розпочався ремонт спортивного комплексу. Проте спортсмени не сидять вдома, і мають можливість займатися у звичному режимі, завдяки підтримці небайдужих людей. Ці люди і є переможцями номінації «Вдячність спортсменів» – директор Професійного ліцею м. Українки Тетяна Макеєва та директор ЗОШ №1 Світлана Білохвощенко. Саме вони погодились люб’язно надати приміщення для занять спортсменам…  На цьому нагороди у галузі спорту не закінчились. Ще однієї подяки був удостоєний міський голова Українки Павло Козирєв. Нещодавно в Українці пройшов міжнародний шаховий турнір за участю майже 100 учасників. Тож голова Обухівської федерації шахів Олег Рискаль вручив подяку Павлу Козирєву за допомогу у проведенні турніру та сприяння розвитку спорту у місті та районі.

Наступним кроком у нагородженні кращих стала номінація «Проект року», переможця якої оголосила заступник міського голови Українки, Оксана Кирилюк. Цього річ великий розвиток дав Інститут третього віку – тому і взяв почесну нагороду у номінації «Проект року 2016». «На початку роботи Інститут налічував 40 студентів – людей похилого віку. І на кінець 2016 року їх вже понад 160. Це і є доказом того, що проект соціально важливий для нашого міста», – зазначила Оксана Кирилюк. Куратор проекту Андрій Гузєв та голова ради ветеранів Тетяна Щербакова, подякували міській владі за потужну підтримку та вагомий внесок у його розвиток. 

lyudina-roku-2Цього року Українка пережила дуже багато подій та звершень, спрямованих на розвиток міста. Заключною у ланцюжку номінацій стала «Подія року». Переможця оголосив міський голова Українки Павло Козирєв. «Історія успіху Українки повною мірою залежить від нас самих. І ми повинні визнавати людей, які пишуть цю історію. Для нас було дуже важливо, що молода, позитивна енергія архітекторів із сучасним поглядом, під керівництвом відомої людини не тільки в Україні, архітектора Дмитра Антонюка, зробили в Українці літню школу архітекторів – це і є головна подія року», – сказав Павло Козирєв. Керівник літньої школи архітектури і мистецтва, віце-президент Національної Спілки Архітекторів України Дмитро Антонюк подякував за надану честь брати участь у розбудові сучасної Українки – нової, красивої і більш комфортної для своїх жителів і гостей. А також Дмитро Антонюк відкрив невеличку таємницю – улітку в Українці планується відкриття галереї сучасного мистецтва.

Конкурс «Людина року» – це не лише нагородження кращих жителів Українки, це ще й море емоцій, які в перервах між номінаціями дарували глядачам талановиті художні та вокальні колективи міста. А ще – ведучі розіграли новорічну лотерею, і її випадковий переможець отримав чудовий приз до Нового року. Заключним і головним, дійсно святковим подарунком для присутніх став виступ Київського національного академічного театру оперети. Кожен номер захоплював і закінчувався гучними оплесками і оваціями.