Міська ялинка засяяла на Миколая

elka201719 грудня, в день Святого Ми­колая, урочисто запалали вогні головної ялинки міста! Зелена красуня зібрала навколо себе ве­селий хоровод і дала офіційно старт новорічним гулянням. Хоча на вулиці було зимно, проте мерз­нути гостям не було коли – веселі забави, танці, хороводи, розбав­ляли миті очікування, коли ж за­гориться головна красуня міста.

До офіційного відкриття ялинки долучився Святий Ми­колай разом із міським голо­вою Українки Павлом Козирє­вим – вони привітали присутніх з прийдешніми новорічними і різдвяними святами, побажавши, щоб з кожним роком Чудотво­рець клав під подушки слухня­ним дітлахам вдвічі більше пода­рунків. Разом з малечею міський голова та Святий Миколай закли­кали ялинку запалити новорічні вогні, тож вона з першого разу покірно замерехтіла у всій своїй красі.

У продовженні свята луна­ли пісні, виступи талановитих жителів Українки, проводилися конкурси від центру «Спорт для всіх», дитяча вікторина, фаєр-шоу і, звичайно ж, дискотека для малечі. А ще однією головною гостею на святі стала чарівна ведмедиця, яка поспішила приві­тати діток та показала справжній «майстер-клас» їзди на велосипе­ді і танцю на «медовій бочці»… Ох вже розвеселила ця артистка публіку, за що заслужено отрима­ла смаколика від дресирувальни­ка. Присутні не тільки мали змогу поспостерігати за ведмедицею, а й сфотографуватися з нею на пам’ять. Дитячій радості не було меж. «Я вперше бачу справжню ведмедицю, вона така гарненька, – не приховує емоцій жителька Українки, 6-річна Ярослава. – Сьогодні дуже радісне свято, я цілий день чекала на нього, че­кала приходу Святого Миколая і подарунків, заради цього варто бути чемним та слухняним увесь рік». Очевидно, такими ж були всі присутні дітлахи на святі, бо підготовлені Святим Миколаєм різочки «для неслухняних» так і залишились незайманими. Спо­діваємось, початок свят задався на славу і головна ялинка у кож­ному серці запалила казковий вогник очікування новорічних і різдвяних див, з чим і вітаємо українчан.