«МІСТО ЧИТАЄ ДІТЯМ»

Сьогодні в бібліотеку прийшли учні школи №1 на акцію «Місто читає дітям». Акція націлена на те, щоб прищепити підростаючому поколінню любов до книги. Цікаві відомі люди міста розповідають про себе, про своє життя, діляться з школярами історією про те, як проходило їхнє дитинство, які книжки вони читали і який твір в дитинстві був їх улюбленим.

На сьогоднішній зустрічі до учнів 2-а класу в бібліотеку прийшла в. о. міського голови Тетяна Кучер. Перед читанням уривка з улюбленого твору Тетяні довелося відповісти на кілька запитань. Хто такі депутати і що вони роблять для міста, о котрій розпочинається і закінчується її робочий день, чи є у неї домашні тварини та багато інших. «На роботу я встаю о 5.40 ранку, закінчується мій робочий день дуже часто близько до півночі, – розповідає дітям Тетяна Кучер. – Коли я приїжджаю додому, там з нетерпінням мене чекають улюблені «дівчатка» – кішечка та собачка». Бесіда була довгою і цікавою.

Співрозмовники не мали бажання розходитися. В результаті діти послухали уривок з відомого твору «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері – видатного французького письменника, класика світової літератури.