Дітям стало веселіше!

Діти в місті стали більш життєрадісними. Знаєте чому? А причина – не лише літні канікули – просто в Українці поступово почали оновлюватися, а подекуди й з’являтися улюблені місця їх відпочинку – дитячі майданчики. Наприклад, минулої середи у дворі, що біля будинків на вул. Енергетиків, 5, 7, 8, дітвора раділа найбільше.

Як наголосив перший заступник міського голови Володимир Луценко, спільно з депутатами в місті була започаткована відповідна програма з поступового оновлення конструкцій дитячих майданчиків. «У місцевому бюджеті на це передбачені кошти, – зазначає Володимир Петрович. – Представниками виконавчого комітету та депутатами під час обстеження даних територій було встановлено, що в кожному дворі, де вони вже є, необхідно оновити та встановити додатково ще певні конструкції».

До цієї роботи залучили підприємство ТОВ «Дитячі спортивні майданчики», з яким місто співпрацювало й раніше. Незважаючи на те, що існує затримка із проходженнями платежів від казначейства, організація погодилася певні роботи виконати, як-то кажуть, «наперед», без грошей. «Коли останні виплатять за фактично виконану роботу, невеликими етапами рухатимемося далі й за програмою, й за оплатою», – додав Володимир Луценко.  

До слова, під час Фестивалю дворів на Енергетиків, 5, 7, 8 збирається найбільше дітей, які активно демонструють різноманітні таланти. Врахувавши це, а також те, що за програмою тут заплановано встановити найбільшу кількість конструкцій – процес оновлення дитячих майданчиків розпочато і в цьому дворі. Тут з’явилися ігровий комплекс «Малюк» (інакше кажучи – гірка), карусель, гойдалка-балансир, подвійна металева гойдалка. Дещо встановили відразу, для наступних – залили місця бетоном. Коли останній ствердіє, остаточно встановлять гойдалку та карусель. Перший етап уже зроблено, з чим вас, любі дітки та батьки, щиро вітаємо, а місцевій владі бажаємо вдалого фінансування від держказначейства.

DSC_0249

 

Ваш коментар:

Ви повинні увійти in ,щоб залишити коментар.