НА КОНКУРСІ «СУПЕР БАБУСЯ» ДОВЕЛОСЯ ЗБІЛЬШИТИ ПРИЗОВИЙ ФОНД

В Українці відбувся довгоочікуваний конкурс «Супер бабуся». До цього свята на протязі кількох місяців готувалися ті, хто має цей чудовий статус. У фіналі мали взяти участь 13 осіб. До дня змагань на дистанції залишилися не всі. За призовий фонд в 10 000 грн. боролися в результаті 8 бабусь. Своєю добротою, енергією, позитивом і сміливістю вони ділилися на протязі всього дійства.

За умовами конкурсу бабуся повинна була бути в команді зі своєю сім’єю. У творчому змаганні на сцені вони виступали разом зі своїми дочками, синочками, онуками і внучками. Крім цього, разом зі своїми дітьми та онуками, учасниці перетворившись в майстер-шефів продавали приготовані ними страви. Саме таким чином в антракті проходив кулінарний конкурс. Зібрані майже 7 000 грн учасниці вирішили передати на благодійність.

Під час дефіле учасниці показали, як може бути прекрасна і елегантна жінка навіть в третьому віці. А на фінальному виході бабусі остаточно підкорили глядачів своїм синхронним танцем і драйвом.

У підсумку після підрахунку голосів з’ясувалося, що призових місць замість трьох виявилося п’ять. Перше і друге місце за кількістю балів зайняло по дві учасниці. Жюрі довго радилося, не знаючи, як правильно поділити між прекрасними бабусями призовий фонд. Тоді спонсори і вирішили збільшити призовий фонд. Крім грошової винагороди для переможниць, були призи і подарунки для всіх учасниць.

Джерело: інформаційна агенція «Погляд»