“ПАТРІОТ УКРАЇНКИ” – 2018!

У 2012 році 23-ою сесією шостого скликання було затверджено Положення про медаль “Патріот Українки”!
Медаллю “патріот Українки” – нагородою Української міської ради, відзначаються працівники УМР та виконавчого комітету, організацій виробництва, науки, культури, освіти, охорони здоров’я, правоохоронних органів, інших сфер діяльності, депутати всіх рівнів, представники об’єднань громадян, творчих та інших спілок, ветерани праці за вагомий особистий внесок в економічний, науково-технічний та соціально-культурний розвиток міста, активну громадську діяльність.
Кожного року на першій сесії УМР визначається тема для нагородження в поточному році. Тож, під час святкування “Дня міста – 51 річчя” Українки на головній сцені в.о. міського голови К. Проценко було вручено ТРИ медалі!
Вітаємо нагороджених, а саме:
Кондратенко Тетяну Володимирівну – керівника факультативу “Літературна вітальня”;
Косянчук Ірину Вікторівну – керівника клубу “Вдохновение”; Скляр-Кондрашевську Валентину Анатоліївну – керівника народного хору “Наддніпряночка”!
Медаль “Патріот Українки” складається з підвіски та застібки. Застібка – прямокутна частина медалі, розміром 50х45 мм у вигляді прапора України, виготовлена із тканини. Підвіска – кругла частина медалі діаметром 32 мм з одностороннім зображенням, виготовлена з метал з покриттям синього кольору. На лицьовій стороні медалі (підвіски) зображено герб м. Українка, який є офіційним атрибутом міста та назва медалі “Патріот Українки”!
Вітаємо з такою почесною відзнакою! Бажаємо нових творчих успіхів та реалізацію проектів на благо міста Українка!
Всіх зі святом!