По країні з краю в край, ходить Святий Миколай

За легендою, Святий Миколай перед Новим роком ходив містом і таємно залишав людям гроші, речі, подарунки. І нині ця до­бра традиція збереглася – кожна дитина щиро вірить в чудодійну силу Святого Миколая і з нетер­пінням чекає подаруночка від нього.

mikolayВеселий гамір дітвори, музи­ка, новорічні пісні минулої субо­ти лунали майже не в кожному дворі Українки. Чутка про те, що містом ходить Святий Мико­лай розповсюдилася одразу, тож щаслива малеча з нетерпінням чекала його приходу. А ось і він – приїхав на гарненькій ретро-машині із посохом в руках, чарів­ним мішечком солодощів, дов­гою кучерявою бородою та ще й у супроводі двох янголят. Саме Святий Миколай і дав старт но­ворічним святам, адже не тільки діти, а й дорослі пов’язують цей день з початком новорічних див і веселощів. Очевидно, дітвора активно готувалася до приходу новорічного улюбленця – вони прикрасили ялинку, водили на­вколо неї хороводи, співали Миколаю пісень та розповідали вірші, за що і були нагороджені солодкими подаруночками. «Но­вий рік – це подарунки, солодощі, казковий настрій. Ми з нетерпін­ням чекали, що у наш двір при­йде Святий Миколай, готували­ся зустріти його, самі нарядили ялинку», – каже 9-річна Марійка. Святий Миколай вислухав поба­жання діток та запросив усіх на відкриття головної ялинки міста.Захід відбувся у рамках Фестива­лю дворів.

Цього дня Св. Миколая зу­стрічали не тільки на подвір’ях. У ПК «Енергетик» він відчинив гостинно двері своєї резиденції та зустрічав дітей з іграми, заба­вами та подарунками. Організа­тори підготували для хлопчиків, дівчаток і їхніх батьків справжнє сімейне свято. Гості власноруч зробили і забрали собі на згадку медові свічки. До речі, кожен міг особисто поспілкуватися зі Свя­тим Миколаєм і «на вушко» роз­повісти йому свої секрети і поба­жання…