Районний турнір КВК

Вчора в Обухівському РЦКІД відбувся районний турнір КВК (клуб веселих та кмітливих) серед команд району, в якому взяли участь 5 команд: «Семенівський квартал» (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «220 В» (Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Фантастична вісімка» (Українська СЗОШ І-ІІІ ст.), «Тьотя Валя» (Великодмитровицька ЗОШ І-ІІІ ст.) та команда «За покликом серця» (Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.). Кожна команда намагалась зробити свій вступ по-справжньому неповторним, продемонструвати весь свій авторський талант, вміння жартувати та не обмежувати себе у фантазії. Конкурсанти вражали всіх пісенними та хореографічними вміннями, відчуттям гумору, кмітливістю, гостротою розуму. Тема заходу – «Обери майбутнє».

Інтрига щодо переможців трималась до кінця турніру. За оцінками журі І місце виборола команда «Семенівський квартал» с. Семенівка. Усі команди-учасниці КВК «Обери майбутнє» отримали грамоти, а переможець – ще й сертифікат на отримання подарунка від служби зайнятості.

Команда нашого міста зайняла 4 місце. Але не всі погоджуються з рішенням жюрі, а деякі, взагалі сумніваються в об’єктивності вищезазначених:- «Нам дали чітко визначені рамки і правила, а також тему. Деякі команди відкрито ігнорували регламент, затримувалися значно більше визначеного часу і геть не торкалися теми, але посіли призові місця» – каже один із учасників Україської команди «Фантастична вісімка».

Саме тому юні гумористи висловили бажання проводити такі турніри в місті Українка. Незважаючи на результат ми пишаємося нашими юними артистами і бажаємо їм творчих успіхів.