РІЗДВЯНА КОЛЯДА ВІД ВОКАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ НАРОДНОГО ЧОЛОВІЧОГО ХОРУ «ТЕРЕН» ТА НАРОДНОГО ВЕТЕРАНСЬКОГО ХОРУ «НАДДНІПРЯНОЧКА»

7 січня, зранку на Різдво з 8.00 години в УПЦ КП «Парафія ікони Божої матері «Несподівана радість» розпочалася святкова літургія: Різдво Бога і спаса нашого Ісуса Христа. Службу проводив настоятель храму протоієрей Михаїл, який привітав всіх парафіян з Різдвом Христовим та зачитав лист привітання від Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. В листі також було зазначено, якою важливою подією є отримання церквою автокефалії (томосу) і це є безперечно історичною подією для нашої держави.

По завершенню служби на вірян чекав приємний сюрприз. Всі мали змогу насолодитися професійним вокальним співом від Народного чоловічого хору «Терен» та Народного ветеранського хору «Наддніпряночка». Колективи усіх вітали зі святковою колядою та заспівавши вони відразу завоювали серця слухачів, де після кожного виступу їм аплодували та на слова Христос народився всі дружно відповідали Славімо його!