ТИЖДЕНЬ ПРАВА В СЗОШ №1!

У спеціалізованій загоально-освітній школі №1 закінчився Тиждень права. Заходи були спрямовані на поглиблення знань дітей про обовʼязки, права, що регламентуються головним документом – Конституцією України, міжнародними документами з прав людини та дитини.
На заключення тижня права вчителі історії та права Книш Г.Л. та Красуцька О.К. організували та провели правовий брейн-ринг «Знавці права».
Мета цього заходу закріпити та розширити знання учнів отримані на уроках правознавства; виховувати зацікавлення щодо правових знань, популяризувати правові закони, формувати правову культуру школярів, виробляти навички правомірної поведінки, підвищення зацікавленості та інтересу молодого покоління до правових знань.
 
Сьогодні зустрілися команди 9-х класів. Цікаві та каверзні запитання неабияк заплутали молодих знавців правознавства.
Та все ж таки грамоти отримали всі учасники.
І ось результати: в номінації «Ерудити правознавства» перемогла команда 9-Б класу, в номінації «Інтелектуальний прорив» – 9-А клас, та 9-Г отримав грамоту в номінації «Агенти Феміди».
 
Усі команди виявили глибокі знання з правознавства, вміння застосовувати їх на практиці. Сподіваємось, що даний брейн-ринг надіхне наших дітей на ще більш ґрунтовне вивчення правових норм та сприятиме зростанню правосвідомості.