У міській бібліотеці нові книги

У міській бібліотеці з’явилося багато нових книжок – понад 100 штук. Тепер відвідувачі читальної зали зможуть ознайомитися з творами, що є не лише цікавими, а й повчальними та змістовними. Сучасні книги, що тільки-но почали з’являтися на полицях книжкових магазинів, відтепер будуть доступні і мешканцям нашого міста у вільному доступі. 

В комфортних умовах та дружній атмосфері читального залу кожен зможе знайти щось для себе, як для розвитку, так і для серця, поринути у світ пригод чи науки. 

Багато корисної літератури є для школярів і для підлітків. Вартісні книги, які не кожен може собі дозволити, звраз стали доступними. Важливо і те, що тепер на полицях стоять такі необхідні у шкільний програмі книги зарубіжних авторів перекладені на українську мову.

З проханням поповнити полиці бібліотеки та відповідним списком літератури до Ігоря Кононенка звернулася завідуюча закладу Таїсія Вакса. Прохання було почуто і тепер мешканці Українки зможуть читати нові сучасні книги у читальній залі міської бібліотеки.