«Урок добра» до Дня Святого Миколая

19 грудня відбулося офіційне відкриття Всеукраїнської Резиденції Святого Миколая.

Перший «Урок добра» у Резиденції провела перша леді країни Марина Порошенко. Разом із дітьми виши­ли хусточки-нафрамиці, традиційний український оберіг для воїнів- захисників України. Вироби, зроблені власноруч, – можливість показати свою турботу, тепло і підтримку на­шим військовим. Учасниками стали школярі зі всієї України. Київщину представляла учениця з Українки Олександра Іванова. «Учитися і вміти робити щось власними руками − це продовження вікових традицій наших предків. А в умовах бурхливих подій вироби, зроблені власними руками, особливо дитячими, − це можливість показати свою турботу, тепло й підтримку нашим військовим і тим, хто не має можливості відсвяткувати ці свята вдома, в оточенні близьких і рідних», − підкреслила Марина Поро­шенко.

СнимокУкраїнка – постійний учасник проектів громадської організації «Столичні ініціативи». А клуб сімейного роз­витку «Родин­не коло» охоче долучається до всіх фестивалів та конкурсів. Цього разу делегація на­шого міста ста­ла учасником Всеукраїнскього фестивалю Свя­того Миколая.

«Ми взяли участь у та­ких конкурсах: « Н о в о р і ч н а ялинка», «Пря­никовий бу­диночок» та т ал ант-арті. Передали Свя­тому Миколаю новорічні ма­люнки від учнів У к р а ї н с ь к о ї дитячої школи мистецтв. Результа­ти конкурсів будуть відомі на Різдво», − розповідає співзасновник клубу сімейного розвитку «Родинне коло» Олеся Лужецька.

Ялинка з Українки розміщена у спеціальному павільйоні на території Софії Київської. Іграшки на ній вироблені з природних матеріалів (переважно з дерева) й прикрашені у техніці декупаж, малюнками та наліпками. Окрім дерев’яних поробок, на новорічному дереві українчан кра­суються в’язані сніжинки-фріволіте, різноманітні новорічні писанки та стрічки. До створення прикрас долу­чилося практично все дитяче населен­ня нашого міста, а найактивнішими стали вихованці ДНЗ «Сонечко» та учні молодшої кафедри ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

«Із собою ми привезли близько трьох сотень новорічних прикрас. Оз­доблювати конкурсне дерево нам до­помагали юні активісти Українки», − повідомила пані Олеся.

Бажаємо перемог в усіх кон­курсних програмах учасникам з Українки! Дякуємо за ваші старання, креативність та невтомну працю. 

Ваш коментар:

Ви повинні увійти in ,щоб залишити коментар.