В Інституті третього віку відсвяткували День студента

Як завжди, подія відбулась урочисто, цікаво, масово та весело. На свято завітало більше двох сотень студентів та численні гості.

Першокурсників, а їх 114 в цьому році, урочисто прийняли в студенти, кожний отримав значок з символікою ІТВ і роздруковану клятву студента. Крім цього, протягом всього вечора для студентів та гостей свята свої подарунки робили маленькі та дорослі артисти. Яскраві номери змінювалися інтерактивною програмою, розповідями викладачів, виступами гостей та переглядом відеоматеріалів про життя студентів в нашому Інституті.

Незважаючи на те, що навчальний рік вже розпочався, за бажанням учнів та нових викладачів-волонтерів з’являються нові цікаві заняття. Більш детальну інформацію можна отримати у ректора чи на сторінці ФБ Інституту.

А можна просто завітати до Палацу культури, там на першому поверсі, біля центрального входу в глядацьку залу вже з цього тижня буде до кінця облаштовано кабінет для занять та студентських зустрічей. Ремонт вже зроблено, електрика проведена, залишилось прикрасити кімнату та розставити меблі.