В Обухові відбувся міській турнір рибалок

В Обухові відбувся міській турнір рибалок, з числа осіб, які мають обмежені можливості, присвячений пам’яті колишнього міського голови Вже вшосте на Обухівщині тривають змагання риболовів з обмеженими фізичними можливостями за кращий улов. Ініціатором їх проведення був, вже нині покійний очільник Обухова – Володимир Мельник.

Зараз це міській турнір присвячений світлій пам’яті Володимира Олександровича.

У цьогорічних змаганнях, що пройшли на обухівському озері, неподалік Автостанції, взяли участь рибалки з числа осіб, які мать особливі потреби з різних куточків Київщини. Окрім спортсменів з Обухівщини, за кращий улов боролися рибалки з Києва, Боярки, Броварського району та Макарова. Всього рибалило близько 40 учасників, серед них було й три жінки.

У кожного учасника була своя ділянка на водоймі. Рибалка тривала кілька годин і по фінальному свистку завершилася.

Одразу після неї почалось зважування уловів кожного рибака. За результатами змагань серед чоловіків виокремилась така трійка переможців: Перше місце в Олександра Міхно з міста Українки Обухівського району. Його вага улову – 480 грамів. Друге здобув також житель Обухівщини, з села Красна Слобідка – Олексій Богослов. Його улов був вагою – 464 грами. Трете місце посів Дмитро Родінов з Макарова. Його рибка заважила на 214 грамів.

Серед рибалок – жінок першість здобула Тетяна Селяк з Українки. Її улов на змаганнях найбільший і склав -920 грамів. Друге місце також в українчанки – Дар’ї Петруновської. Результат улову -140 грамів. Третє в обухівчанки Світлани Фоменко. Її вага улову -132 грами. Вже традиційно, щороку на нагороджені по завершенні турніру присутні почесні гості. Серед них і дочка Володимира Мельника – Марина. Вона щиро привітала усіх учасників та переможців змагань, вручивши найуспішнішим з них, медалі та цінні подарунки.

Джерело: ІА «Погляд»