Warning: preg_match(): Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/virtwww/w_ukrainka-cit-info_485ae087/http/wp-includes/class-wp.php on line 231

Warning: preg_match(): Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/virtwww/w_ukrainka-cit-info_485ae087/http/wp-includes/class-wp.php on line 232
Місто Українка В УКРАЇНЦІ ВІДКРИТО БІЗНЕС-КЛУБ ДЛЯ МОЛОДІ - Місто Українка

В УКРАЇНЦІ ВІДКРИТО БІЗНЕС-КЛУБ ДЛЯ МОЛОДІ

За ініціативи почесного громадянина міста Українка Андрія Нагорного та голови ГО «Молодіжне об’єднання «Разом» Владислава Кнапиша в Українці стартував бізнес-клуб для молодих та ініціативних українчан.

Це майданчик для навчання кожного, хто бажає розвивати свій потенціал, реалізувати власні бізнес-проекти і просто цікаві ініціативи.  Головний спікер проекту – директор будівельної компанії «Укржитлоінвест» Сергій Рубан. В подальшому – до співпраці буде залучено місцевих підприємців, а також інших успішних бізнесменів України та закордону.

Молодь хоче вчитися будувати своє життя, свій бізнес і свою країну! Молоді люди сьогодні чітко розуміють, що шлях до успіху – не легкий і потребує сучасних, якісних знань.