ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОГО ДОРАДЧОГО КОМІТЕТУ М. УКРАЇНКА

8 січня в малій залі Української міської ради відбулося засідання молодіжного дорадчого комітету, на якому секретар УМР Тетяна Кучер одразу висловила свої надії щодо плідної та продуктивної роботи цього органу, адже саме від активності нашої молоді залежить реалізація нових, прогресивних, іноваційних ідей в життя нашого міста. На цьому засіданні було обрано головою молодіжного дорадчого комітету Владислава Кнапиша, заступником – Денисенко Вікторію, секретарем Махиню Олексія. Бажаємо позитивної роботи, невичерпного бажання та енергії до розробки цікавих проектів і втілення їх у життя.

На засіданні були запропоновані та обговорені молодіжні проекти міста та плани на майбутнє. Усі присутні обмінялися думками щодо подальшої співпраці.

Голова комітету запрошує всіх молодих, активних людей долучатися до складу Молодіжного дорадчого комітету для вирішення важливих питань, які стосуються молодіжної політики міста. Наступне засідання Молодіжного дорадчого комітету відбудеться 15 січня о 19.00 в малій залі Української міської ради.