Відбувся яскравий концерт української пісні «З Любов’ю до Вас!»

В День Міжнародного свята рідної мови, у ПК «Енергетик» відбувся яскравий концерт української пісні «З Любов’ю до Вас!». Цей вечір був наповнений позитивом, передчуттям справжньої весни та чарівними українськими піснями.

Концерт блискуче вела ведуча із с. Трипілля Лідія Родіонова, піснею “Мій рідний край”, дала великий заряд наснаги чарівна співачка Ірина Павленко, її почин підтримали і продовжили Тетяна Кисляк, Александра Моне, Юлія Хаматдинова і завершувала наш концерт неперевершена Христина Охітва. Глядачі підспівували знайомі пісні, а деяким дівчатам із залу пощастило піднятися на сцену і теж поспівати.

Чудові виконавці, чудовий концерт, місто Українка завжди раде гостям, які приїжджають в наше місто та дарують свій талант, свою частинку душі і серця для наших містян. Концерт відбувся за підтримки Української міської ради на чолі з Тетяною Кучер, яка не на словах, а на ділі піклується про розвиток культурного середовища міста Українки і вважає це одним із головних пріоритетів розвитку міста.