ВІТАЙМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Різдво – час, коли небо відкрите для мрій. А за мрії навіть можна отримати подарунки! Не вірите? Запитайте у школярів м. Українка. Нещодавно депутат Київської обласної ради Георгій Цагареішвілі спільно з ГО «Центр ефективних рішень» організували конкурс шкільних творів на тему «Різдвяна мрія».

1

Учні ЗОШ №1 та ЗОШ №2 написали про свої найзаповітніші мрії. Головними критеріями оцінювання були щирість та оригінальність. Переможцями конкурсу стали Едуард Кулага… (10 клас, ЗОШ №2), Дар’я Петруновська (6-Б, ЗОШ №1) та Михайло Григораш (3-А клас, ЗОШ № 1). Вони і виграли головні призи – планшети і дипломи за перші місця.

Також достойні подарунки – сучасні зарядні пристрої для мобільних телефонів і дипломи за участь – отримали Жанна Тищенко (7-А, ЗОШ №2) та Вікторія Сулима (11-А, ЗОШ №1), твори яких вразили організаторів конкурсу глибиною думки і красою літературного слова. Спеціальним солодким призом за найбільш масову участь у конкурсі та дипломом нагородили 3-А клас ЗОШ №1 та їхнього класного керівника Володимира Корнєєва.

Отож, вітаємо переможців!

І хай здійсняться всі різдвяні мрії!