Виховання дітей полягає у постійній співпраці батьків та вчителів

А вчасно та вдало проведена бесіда з дітьми є запорукою врятованого життя чи здоров’я дитини.

Тому сьогодні, у 2-3 класах Української СЗОШ №1 працівники поліції провели виховні бесіди з учнями. В першій частині лекції поліцейські пояснили учням, що таке булінг, як уникнути таких ситуацій та як діяти, якщо стали жертвою чи свідком цькування однолітків. Роз’яснили, з якого віку настає адміністративна та кримінальна відповідальність, та за які їх правопорушення можуть понести відповідальність батьки.

Багато часу приділялося і Правилам дорожнього руху, поведінки на дорозі та правилам перебування у авто. Юним пішоходам розказали про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.

Діти проявляли активність, ставили безліч питань та розказували випадки зі життя. Школярі показали гарний результат у знаннях ПДР, що приємно здивувало інспекторів.

Звичайно, не обійшлося без такої актуальної для нашого міста теми поведінки з незнайомцями. Школярів навчили не заводити розмову з незнайомцями, навіть з добрими. Пояснили, що вони не зобов’язані відповідати на запитання чужих людей і завжди повинні мовчки проходити повз. Якщо ж незнайомець схопив, потрібно бути “поганим”: битися, кусатися, голосно кричати: “Я його не знаю! Він хоче мене вкрасти!”.

Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школах, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.