Запрацював сайт ЦНАП м. Українка

З метою удосконалення роботи та надання більш якісних послуг для громади запрацював сайт Центру надання адміністративних послуг міста Українка за посиланням cnapukrainka.com.ua

Сайт отримав зручні навігацію та візуалізацію – розміщено графік роботи, контактні телефони, нормативні документи, які використовуються в роботі Центру, реквізити для оплати послуг, новини та ін.

Дотримано вимоги щодо необхідності розміщення інформаційних карток на кожну адміністративну послугу, є можливість самостійно ознайомитися з переліком необхідних документів та роздрукувати необхідну заяву.

На сайті ЦНАП можна зареєструватися в особистому кабінеті користувача, залишити відгук про якість надання послуги шляхом заповнення анкети, скористатися системою он-лайн консультації «Jivochat».

Отримати адміністративну послугу відтепер зручніше, адже з’явилась можливість он-лайн запису до електронної черги. Як і раніше прийти можна і без попереднього запису у будь-який зручний час згідно з графіком роботи Центру надання адміністративних послуг.