Дошкільні навчальні заклади

Дитячі садочки на мапі міста

Дитячий садок "Сонечко"

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Сонечко»

 08720, Київська область, Обухівський район

місто Українка, вулиця Юності 3

тел. 045 – 72 – 2-19-50

тел. завідуючої 045-72-2-01-72

Zaviduyucha-DNZ-Sonechko-Sapozhnikova Завідуюча ДНЗ «Сонечко» Сапожнікова Наталя Леонідівна має досвід роботи 20 років.
 • Наш колектив дуже любить працювати над вихованням дітей.
 • Відноситься до роботи з душею і відповідальністю.
 • З задоволенням будемо зустрічати наших нових вихованців.

З історії садочка.

Комунальна установа дошкільний начальний заклад (ясла-садочок) «Сонечко» Української міської ради, було зареєстровано в органах державної реєстрації 08.06.2010 року, відкрито садочок 18.10.2010 року.

В садочку працює 4 групи, які укомплектовані відповідно до віку дітей.

 • Молодша (2 групи) віком з 3 до 4 років;
 • Середня група віком з 4 до 5 років;
 • Старша група віком з 5 до 6 років

Штатний розпис складає 32 особи, із них 12 педагогів.

У закладі працюють молоді педагоги. Головним завданням методичної роботи з педагогічними кадрами є надання реальної  методичної допомоги педагогам з метою набуття практики.

Перспективним напрямком роботи є подальше формування тісного взаємозв’язку ДНЗ із сім’єю з метою здійснення диференційованого підходу до кожного вихованця

Заклад працює над морально-естетичним вихованням дошкільників використовуючи спадщину В. О. Сухомлинського.

Teretoriya-DNZ-SonechkoНа базі дошкільного закладу в 2011-2012 навчальному році було проведено два методи об`єднання працює в старшій та середній групах, які отримали високу оцінку від районного методичного кабінету відділу освіти. Також в закладі працює практичний психолог та вчитель англійської мови за напрямком роботи по підготовці старших дошкільників до школи. З 2012 року в штатний розпис дошкільного закладу було введено вчителя-логопеда.

Успішно проходять святкові ранки:

«Осіннє свято», «Новий рік», «8 березня», «Родинне свято», «Зустріч весни», «Випуск до школи». Проводяться, тематично розважальні заняття: «Святий Миколай», «Різдво Христове», «Великдень».

У садочку діти щомісяця відвідують лялькові вистави, які показуються працівниками ДНЗ. Проводяться підсумкові заняття раз на три місяці.

 

 

Дитячий садок "Хоровод"

Дошкільний навчальний заклад «Хоровод» – це садочок в якому створені належні умови: комфорт, затишок, спокійна і довірлива обстановка, професійні педагоги, необхідна навчально-дидактична база та розвивальне середовище для становлення особистості  дитини, адже кожна дитина неповторна та унікальна.  Все це ви зможете знайти в нашому дошкільному навчальному закладі ясла-садок комбінованого типу «Хоровод», він зорієнтований на запити сімї і її потреби по здійсненню якісного виховання, навчання та розвитку дошкільнят.

Заклад працює 5 днів у тиждень з 12-ти годинним робочим днем (7.00 – 19.00)

 • В закладі працює 11 вікових груп (2 – ясельні, 9 – садових)
 • Колектив садочка налічує – 70 осіб
 • Серед них – 34 педагога

Педагогічний склад:

 • завідуюча
 • вихователь-методист
 • 2 музичних керівника
 • 2 вчителя-логопеда
 • фізінструктор
 • практичний психолог
 • 24 вихователя

Основний напрям освітньо – виховної діяльності ДНЗ «Хоровод» – трудове виховання дошкільників. Праця дуже рано з’являється в житті маленької людини і стає одним з провідних чинників її всебічного розвитку. Характер і особливості найпершої трудової діяльності багато у чому визначають розвиток особистості дитини у майбутньому. Трудове виховання дітей дошкільного віку передбачає привчання їх до самообслуговування, елементарних трудових дій, ручної і господарської праці. Навіть найпростіший результат трудових зусиль – вимитий посуд, прибрана кімната тощо – сприяє самоусвідомленню дитини, вселяє їй упевненість у собі, прагнення випробувати себе у нових видах діяльності.

Дитячий садок "Альонушка"

м.Українка, вул.Юності, 9

т. 04572 – 21510, 21337

Завідувач - Корчак Ніна Іванівна

ДНЗ «Альонушка» є відомчим дитячим садочком Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго».

В садочку налічується десять працюючих груп, з них дві – раннього віку та вісім – дошкільного віку.

Дитячий садок був  заснований в 1970 році Трипільською ТЕС. За всі ці роки колектив закладу спільно з родиною виховали не одне покоління малят, виконуючи важливу місію, яку поклала на нас сім’я  та держава.

Пріоритетом дитячого садка, принциповим для країни і найбільш важливим для кожної сім’ї є збереження і зміцнення здоров’я дитини, забезпечення умов для всебічного розвитку.

Вихователі, що взяли на себе обов’язки з виконання цихзавдань, мають спеціальну педагогічну освіту, високий моральний і загальнокультурний рівень.

В ДНЗ «Альонушка» три вихователя мають вищу кваліфікаційну категорію, три вихователя – першу, шість вихователів – другу. Звання «Вихователь-методист» мають чотири вихователя.

Завідуюча ДНЗ «Альонушка» Корчак Ніна Іванівна має вищу категорію та звання «Вихователь-методист». В 2011 році їй було присвоєно звання Людина року». Досвід роботи Корчак Н.І. «Формування національної свідомості та духовності через впровадження основних засобів етнопедагогіки» занесений до каталогу «Освіта Київщини» та рекомендований до перейняття та запровадження в роботі іншими дитячими садками Київщини.

Вихователь-методист ДНЗ «Альонушка» Телецька Людмила Олександрівна має вищу кваліфікаційну категорію. В дитячому садку вона здійснює контроль над навчально-виховним процесом, надає методичну допомогу вихователям.

Педагогічний колектив ДНЗ «Альонушка» здійснює планомірну і систематичну роботу відповідно до законодавчих документів, вимог базової програми «Дитина» та «Впевнений старт». Планування проводиться за сферами життєдіяльності «Природа», «Люди», «Я сам» і «Культура», лініями розвитку та у відповідності з вимогами «Базового компонента дошкільної освіти України», його новій редакції.

DSCN9426З метою фізичного розвитку дошкільнят широко використовуються нестандартні технології: аромотерапія, точковий масаж, кольоротерапія, кисневі пінки, фіточаї, вітамінізація третьої страви, додатковий сніданок (сік, фрукти), індивідуальні профілактично-лікувальні вправи і масаж, вправи на дошці (профілакторі)Євмінова та на м’ячах, оздоровчо-профілактична гімнастика, загартування ризьким методом і профілактика плоскостопості.

В садку діє масажний кабінет, де працює спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії медична сестра Лук’яненко Ірина Василівна.

Діти із задоволенням виконують різноманітні вправи в спортивній залі під керівництвом вихователя-методиста Гачевської Ніни Олексіївни.

З яким почуттям радості діти поспішають до театру, де їх зустрічає вихователь І кваліфікаційної категорії Лавренчук Ольга Іванівна. Вона навчає малюків умінню володіти пластикою, мімікою, жестами, творчо перевтілюватись у сценічний образ. До речі, наш  театр «Фантазер» єдиний в Обухівському районі.

Також для дитини важливим фактором є вивчення та засвоєння народних традицій, звичаїв, правил життя того осередку, в якому народився. Потрібно навчити малят любові до своєї Батьківщини, до родини. Щедрувати, збиратись на вечорниці дітям подобається у світлиці, де їх завжди радо вітає щира, усміхнена господиня Гринюк Вікторія Миколаївна, вихователь І кваліфікаційної категорії.

DSCN9473Профілактичні заходи щодо зменшення захворюваності здійснюють старші медичні сестри Дахно Лариса Борисівна (старша медична сестра вищої категорії) та Москальова Інга Анатоліївна.

Дитячий дошкільний заклад «Альонушка» приваблює своєю мальовничою територією, шумом сосен та берізок. Садок  потопає в розмаїтті квітів та зелені, вирощених своїми руками в нашій теплиці. До речі теплицю ми також  маємо єдині на весь Обухівський район і вирощуємо в ній не тільки квіти, а й цілий рік кріп, петрушку і таке інше до столу наших малят.

Наші двері, як і наші серця, завжди привітно відкриті для малечі. Ми завжди готові радо приймати і вітати Вас у нашому дошкільному навчальному закладі «Альонушка» Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго». Ласкаво просимо в наш дитячий садок!