В січні жителі Київщини подали 748 податкових декларацій про майновий стан і доходи

З початку року громадяни задекларували доходів на суму понад 68 млн. гривень. Шість жителів Київщини задекларували доходи у сумі більше 1 млн. гривень. Загальна сума задекларована «мільйонерами» доходів становить 13,5 млн. гривень.

Найактивніше свої статки декларували мешканці Броварського та Києво-Святошинського районів Київської області – подано 140 та 114 податкових декларацій відповідно.

Серед загальної кількості задекларованих доходів найбільша частка припадає на доходи, отримані в результаті прийняття у спадщину чи дарунок майна –  задекларовано понад 18 млн. грн.; доходи у вигляді заробітної плати – майже 3 млн. грн. (ті, які отримували доходи від двох та більше податкових агентів і загальна сума отриманих доходів яких перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року); дохід, отриманий від операцій з продажу рухомого та нерухомого майна – 7 млн. грн., інші доходи –  також 7 млн. гривень.

Сума податку на доходи фізичних осіб, самостійно визначена громадянами до сплати, становить 1 млн. гривень.

Загальна сума задекларованого до сплати військового збору склала 300 тис. гривень.

Протягом січня правом на отримання податкової знижки скористалося 205 громадян. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, становить 500 тис. гривень.

Ваш коментар:

Ви повинні увійти in ,щоб залишити коментар.