Фестивалі

   

Фестиваль дворів

dsc_7945Найважливішою складовою святкування Дня міста Українки є фестиваль дворів, який проводиться напередодні урочистого концерту – у другу суботу вересня. Фестиваль розвиває громадську активність українчан за місцем проживання, тобто там, де люди проводять більшу частину свого вільного часу. Тут знаходять нових друзів, знайомляться сусіди. У  святі беруть участь об’єднані з кількох сусідніх будинків команди. Програма свята завжди включає концерти, виставки робіт місцевих талантів, змагання, ігри, частування та усе те, на що багата фантазія городян.

Під час Фестивалю дворів підбиваються підсумки традиційних міських конкурсів на краще оформлення квітників та балконів. Переможці конкурсів нагороджуються призами та грошовими преміями, а у дворах-переможцях споруджуються  дитячі й спортивні майданчики, альтанки, огорожі квітників тощо.

Запрошуємо жителів та гостей міста відвідати щорічний Фестиваль дворів, поринути у надзвичайну атмосферу доброго сусідства, народної творчості та традиційних гулянь у кожному подвір‘ї міста.

Детальніше про точну дату та програму свята можна дізнатись, звернувшись до адміністрації Палацу культури «Енергетик» або на офіційному сайті міста: www.ukrainka.org.

 

пр-т Дніпровський , 15  Палац культури «Енергетик», тел. 04572 2-11-52

hg107973 hg107957 hg108042

 

Фестиваль гітаристів «Дніпровські сузір’я»

foto-217-640x480На виконання стратегічного напрямку розвитку міста  стати містом фестивалів і конкурсів, Українка з 2006 року приймає міжнародний конкурс гітарного виконавського мистецтва «Дніпровські сузір’я»,  заснований композитором і жителем Українки Петром Гордієнком та доцентом Харківської консерваторії Володимиром Доценком. Конкурс збирає талановиту молодь – учасників з усього пострадянського простору. Члени журі конкурсу приїжджають з Німеччини, Польщі, Угорщини, Росії, Білорусі, Голландії та інших країн Європи. Вони виступають з концертами, проводять майстер-класи. Багато лауреатів і переможців «Дніпровських сузір’їв» саме в Українці отримують путівку в мистецьке життя.

Радо запрошуємо всіх любителів музики та гітарного мистецтва відвідати Фестиваль гітаристів «Дніпровські сузір’я», який проводиться в місті Українка щорічно.

Петро Гордієнко, організатор фестивалю

Тел.: 099 -327- 27 -79, 097- 706 -46 -75

Велофестиваль

velofest«Велоспорт нас надихає, до перемоги наближає!»

З 2009 року в Українці у кінці вересня – на початку жовтня проводиться Велофестиваль, який об’єднує активну молодь з різних молодіжних та спортивних організацій, танцювальних колективів і неформальних об’єднань міста.

Головний організатор фесту – велоклуб «Ukrainka bike team».

Побувавши на нашому святі, ви зануритесь у світ найціннішого винаходу тисячоліття – велосипеду, промчитеся на шаленій швидкості (змагання з велодрагрейсингу, перегони на 202 м), навчитеся майстерно володіти двоколісним другом (змагання з фігурного водіння велосипеду), візьмете участь у цікавих та оригінальних конкурсах, а також відчуєте, як закипає кров у венах від величезної кількості адреналіну, котрий нерозривно пов’язаний з показовими екстремальними виступами триалістів і паркуристів.

Щиро запрошуємо всіх любителів активного відпочинку на Велофестиваль в Українці,  Якщо ви не уявляєте своє життя без велосипеда, беріть  участь у фестивалі!  Якщо ж ви активний фанат різноманітних спортивних змагань, уболівайте за велосипедистів – учасників фестивалю разом з іншими глядачами. Не пропустіть восени традиційне головне велошоу міста!

Олександр Сак: (093) 902-76-23

Тимур Чуканов: (063) 272-09-07

“VAU-Fest” (Video-Art-Ukrainka Festival)

vaulogo2011“VAU-Fest” (Video-Art-Ukrainka Festival) – міжнародний фестиваль короткометражного кіно та відеоарту, який проводиться щорічно у місті з 2010 року.

«VAU-Fest» – некомерційний проект, який існує за підтримки Української міської ради. Українка розташована на перетині двох легендарних річок – Дніпра і Стугни.

Фестиваль представляє новітні досягнення в експериментальному кінематографі. Це – творчий простір, в якому активно співпрацюють та обмінюються досвідом професіонали і аматори у сфері аудіовізуального мистецтва. У рамках фестивалю також проводяться освітні лекції та майстер-класи, відкриті для широкої аудиторії, демонструються кінопрограми зарубіжних фестивалів-партнерів.

Якщо ви бажаєте взяти участь у «VAU-Fest» та показати свої відеороботи або просто насолодитися сучасними фільмами у якості глядача, звертайтеся до організаторів фестивалю або заходьте на сайт  www.vaufest.com.ua

Ірина Кондратенко, директор фестивалю

моб.: + 38 091 909 99 90

e-mail: ivashiby@gmail.com

Рок-фестиваль «Dnepr-Rock-Energy»

001-bnfgzФестиваль проводиться з метою підтримки та розвитку сучасної музичної культури, розвитку молодих і талановитих музикантів. Участники фестивалю відбираються організаторами через прослуховуввання (демо-записи та живе прослуховування). Кращим групам буде надано 20 хвилин для самостійної  презентації на головній сцені. Крім того, всі учасники головного концерту будуть нагороджені дипломами фестивалю.

Під час концерту працює друга сцена, на якій будь-який бажаючий глядач може висловити свою думку про того чи іншого учасника. «Інтерв´ю» буде транслюватися  на екран, що розміщений  на головній сцені.

Представлення групи буде відбуватися за допомогою відеозапису на екрані: невеликий  ролик про групу, для більш чіткої та повної інформації про участників. Участь у фестивалі безкоштовна. Для участі необхідно зареєструватися і надати свій демо-запис. Фестиваль проходить в останніх числах серпня.

Обласний молодіжний реп-фестиваль «Rap eat sayshen»

repМетою Фестивалю є виявлення нових талановитих реп-виконавців, надання їм творчої та організаційної підтримки, розвиток молодіжних субкультур та їх популяризації серед молоді. Цей мистецький проект сприяє піднесенню художнього рівня та вдосконалення виконавської майстерності реп-колективів та окремих виконавців, сприяє розширенню творчих зв’язків талановитої молоді. Також Фестиваль має на меті відкриття і популяризацію нових імен.

Найкращі репери Київської області та м. Києва подарували свій талант та прославляли Київщину як землю, що завжди прислухається до молоді і підтримує усі їх креативні ідеї! Зі сцени звучали пісні про життя, свободу духу та любові до своєї країни!

24 серпня місто Українка гостинно зустріло на свій землі найкреативнішу молодь Київщини. Київською обласною  молодіжною громадською організацією «Молоді регіони» за підтримки Київської обласної молодіжної громадської ради, виконавчого комітету Української міської ради та організації Партії регіонів було проведено перший в Українці обласний молодіжний реп-фестиваль «Rap eat sayshen» присвячений 20-й річниці Незалежності України.

Такий реп-фестиваль у Київській області проведено вперше – молоді реп виконавці виконували свої авторські пісні. Участь взяли 20 колективів з 18 районів та міст області:«Артуа», колектив DoubleD, репер «Энштейн», реп-колектив «РаМа», Gipsy (И ТОГ), VGorskiy, Юв, ZinOvi, Кэсто Тру, Flo-Master, ИНК, колектив MAR-G, Рожко Антон, Sky & AnnaLinn, Saymore, Репер Lutiy (One Love) & Kiris, АрХангел, DanceR, Штык, A-NA, Основной Состав та ін.

Перед початком фестивалю глядачі та конкурсанти побачили безкоштовний майстер клас від студій сучасного танцю  Києва – jUST LIKE THAT та  від справжніх професіоналів -  b-boys, b-girl (журі конкурсу).

Учасників та гостей привітав заступник голови-керіник апарату Київської обласної державної адміністрації, голова Київської обласної  молодіжної громадської ради Андрій Спаський та вручив всім конкурсантам грамоти від голови Київської облдержадміністрації і пообіцяв, що докладе максимум зусиль, щоб цей фестиваль став щорічним.

Міський голова міста Українка Павло Козирєв побажав учасникам вдалих виступів і висловив щиру надію на те, що це свято стане традиційним в Українці.