Сьогодні в великому залі Української міської ради відбулась робоче засіднання щодо ситуації на ринку. Підприємці озвучили ряд проблем, які залишились невирішеними ще колишнім керівництвом та проблеми, які є актуальними зараз, а саме підвищення тарифу та відсутнійсть комунікації між адміністрацією ринку та підприємцями. Представники ринку стверджують, що тариф затверджувався без обговорення з представниками ринку та є необгрунтованим. Деякі підприємці відмовляються платити за новими тарифи. Адміністратор ринку Нікіфіров Володимир вважає, що тариф відповідний, адже зросли витрати ринку: ціни на електроенергію, підвищення мінімальної заробітної плати та плати за вивезення сміття.

Секретар міської ради Тетяна Кучер відзначила, що проблеми є дуже наболілими і потрібно заслухати кандидатів, які готові взяти відповідальність за долю ринку задля поліпшення життя підприємців.

Першим виступив кандидат на посаду директора ринку, якого запропонували певні підприємці, Олександр Подольний. 

Олександр висловив свою думку щодо проблем, які виникли на ринку, щодо тарифу він пропонує дане питання вивчати, проаналізувати зростання видатків і після обговорення з підприємцями сформувати адекватний тариф, також запропонував ввести в штат ринку посаду прибиральників і відмовитись від послуг ПП «Садиба».

Також свою кандидатуру на посаду директора ринку запропонував Сергій Брусило – підприємець, власник пекарні “Лаваш”, Людина року 2018, в минулому директор КП “Київські ринки”. Сергій підняв питання щодо функціонування недільної ярмарки. Організатор ярмарки фірма, яка зареєстровано в Києві відповідно прибутки від ярмарки не отримує наше місто, прибирання території, де проходить ярмарка здійснюється за рахунок КП “Міський ринок”. Сергій пропонує скасувати рішення сесії щодо організації ярмарки, облаштувати територію ярмарки і передати повноваження з організації на міський ринок. Також Сергій відзначив важливість будівництва м’ясо-молочного павільйону у нашому місті. Тетяна Миколаївна з боку керівництва міста пообіцяла сприяти найшвидшому вирішенню цього питання.