Кохання-це безмежна сила!

Саме під такою назвою відбулася зустріч «Ретро-клубу» до Дня закоханих 14 лютого. Фойє палацу культури перетворилося на острівець позитиву  та задушевних розповідей… звичайно ж, про кохання! Адже без нього, як відомо, життя не було б яскравим.

– Такої похмурої зимової пори особливо хочеться додати трішки хорошого настрою, – говорить керівник Ради ветеранів, учасниця «Ретро-клубу» Тетяна Щербакова.  – Тож ми вирішили скрасити дозвілля наших «дівчат» і «хлопців» та організувати зустріч. І  таке свято, як День усіх закоханих, ми просто не могли пропустити!

З піснями, жартами і  конкурсами День Валентина зустрічали у дружньому колі та з усмішками на обличчях.

– Я бажаю вам кохання, а ще – любові до життя, любові від дітей і внуків, адже саме це почуття тримає нас на землі. А ще – я вчуся у вас, старших, як потрібно встигати всюди та завжди зберігати активність і позитивний настрій! – зізналася присутнім гостя свята – заступник голови районної ради Агнеса Олкова-Михницька, яка привітала членів клубу солодким дарунком – власноруч приготованим тортом.

А пісні про найщиріше та найсильніше людське почуття – кохання дарували учасниці народного ветеранського хору «Наддніпряночка».

DSC_0069 DSC_0073 DSC_0083