Обережно, весняний лід – ненадійний!

Рибалки в останні дні зимової риболовлі поспішають на лід, незважаючи на попередження МНС, щоб схопити останні дні поки ще зимової риболовлі. Не зупиняє їх ні потепління, що рано настало цього року,  ні підталий лід. Причому в одну і ту ж воду падати багато примудряються двічі, а то і більше. Часом, щоб виручити горе-рибалок, доводиться розгортати цілі рятувальні операції. Тому у МНС зараз гаряча пора: час проводити весняну профілактику.

Співробітники Обухівського районного сектору ДСНС України під час проведення рейдів намагаються докричатися до рибалок, які вподобали ставки в місті та Обухівському районі. Тут зараз найнебезпечніше! Зверху лід ще виглядає достатньою міцним, але на підводних зйомках добре видно, наскільки він зруйнований. Крижина з рибалками може відколотися в будь-який момент, вона з усіх боків підмита водою. Тут проходить тепла течія, і лід ось-ось почне стрімко танути. Врятуватися в такій ситуації дуже складно.

Кілька днів тому рятувальникам вже довелося рятувати п’ятьох рибалок, які відкололися на льодині, що попливла за течією на р. Дніпро. Але кожен рибалка впевнений, що саме з ним нічого такого не трапиться. При цьому кожну весну тільки на водоймах Обухівського району гинуть десятки людей. Кількість тих, кого доводиться рятувати, в масштабах країни вимірюється тисячами.

Шановні рибалки! Перебувати на льоду небезпечно, він швидко тане під весняним сонцем!