«Обіцяна законність і правопорядок» вже в дії.

29 жовтня до Виконавчого комітету прийшов діючий депутат УМР та член команди партії «Слуга народу» – Шутак Віктор Дмитрович. Від працівників виконкому він вимагав повернути йому з бюджету міста 40 000 грн.
Історія питання полягає в тому, що нібито він ще у 2013 році привіз до музичної школи міста музичні інструменти з закордону. А тепер, вирішив що настав час повернути витрачені кошти. Але цікавість ситуації полягає в тому, що до своєї заяви він додав офіційну довідку з музичної школи в якій чітко зазначено, що інструменти передавались на безоплатній основі. А постачальником була благодійна організація «Допомога». Отримавши відповідь від заступника міського голови, що немає жодних підстав виплачувати йому з бюджету відповідні кошти, Шутак В.Д. на першому поверсі працівникам виконкому почав погрожувати та повідомив, що деяких він звільняє вже сьогодні. Цікаво, що буде далі, коли його колеги та однодумці отримають відповідні мандати.
Відповідні матеріали додаються.
На останок, нагадаємо, що Шутак В.Д. є головним боржником по сплаті податків і зборів до місцевого бюджету та винен на сьогоднішній день:
1. Податок на нерухоме майно відмінне від зем.діл. – 157 125 грн.
2. Податок на нерухоме майно відмінне від зем.діл. – 58 705 грн.
3. Плата за землю – 1 820 грн.
4. Пайова участь – 95 954 грн.
5. Оренда будинку побуту – 22 080 грн.
6. Послуги ринку – 60 542 грн.
Всього 396 226 грн.