Warning: preg_match(): Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/virtwww/w_ukrainka-cit-info_485ae087/http/wp-includes/class-wp.php on line 231

Warning: preg_match(): Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/virtwww/w_ukrainka-cit-info_485ae087/http/wp-includes/class-wp.php on line 232
Місто Українка «Тепла Українка». Програма енергозбереження у місті триває - Місто Українка

«Тепла Українка». Програма енергозбереження у місті триває

Спортивний зал, що знаходиться у комунальній власності міста уже давно був облаштований, як спеціалізований зал боротьби. У так званому в Українці «Зеленому залі» займаються секції дзюдо, самбо та веслування (секції Обухівської спортивної школи).

Близько шести років тому, за кошти Української міської ради був зроблений капітальний ремонт приміщень цього залу, а три роки тому був зроблений капітальний ремонт на другому поверсі, де були встановлені тренажери, для тренувань секції веслування у холодні періоди. За програмою Української міської ради по енергозбереженню у залі боротьби були встановлені також пластикові, енергозберігаючі вікна, регулятори на батареї для контролю температурного режиму. То ж не дивно, що за словами наших тренерів та тренерів із інших міст – це однин з найкращих залів боротьби Київської області.

Цього року міською радою був зроблений наступний крок по виконанню програми енергозбереження у місті Українка – це утеплення фасаду. «Зелений зал» – це окрема будівля, тому регулятори дають можливість регулювати режим опалення, а утеплення будівлі дасть ще більшу можливість економії енергоресурсів та тепловитрат.  Зараз якраз тривають роботи по утепленню.


Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ

https://www.facebook.com/vykonkom.ukrainka/